Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyes emberek miért éreznek...

Egyes emberek miért éreznek késztetést kiírni az igazi nevüket ide mint felhasználónév mintsem anonimként maradni?

Figyelt kérdés
Sokszor összefutok kérdések alatt olyan elhasználó nevekkel mint németkristóf85634 vagy ferencedit3435 (ezeket most én találtam ki mint példa) és ezek is lehetnek igaz kitalált álnevek de van egy olyan érzésem, hogy egyesek tényleg azt hiszik, hogy itt a rendes igazi nevedet kell megadnod nem pedig bármi mást. Elvégre ez egyértelműen anonim oldal már csak a kérdésekből is lehet látni, hogy nincs ott semmi név még a kitalált felhasználónevet is el lehet rejteni akkor miért írják ki egyesek mégis az igazi nevüket? Régen még egy idős bácsikát is láttam itt konkrétan kiírt sok személyes adatot ami nem feltétlen kellett a kérdés válasz adás szempontjából. Időseket megértek, hogy nem ismerik még az oldalt stb de sok fiatalt is láttam már csak a korukat kiírták értitek..Ti hogy vagytok ezzel? Jobb anonimként lenni vagy feltétlen kiírnátok a full neveteket? Nekem mondjuk érdekes nevem van és szerintem rajtam kívül nincs más ezzel a névvel olyan egyedi így ha ismerőseim neadjisten ismernék az oldalt és látnák a nevem és hogy mit kérdezek néha tuti felismernének és hát kínos lenne ha olyan kérdés lenne.nem ez a legnagyobb problémám mielőtt valaki ideböfögi XD csak érdekel..

2021. máj. 22. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom


Julcsi néni, 76 n

2021. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1.nem pont így ebben a formátumban hanem mint felhasználónév van a kérdéseik fölött :D

amúgy tuti te troll vagy és nem egy 76 éves nénike vagy..felismerhető

2021. máj. 22. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az életkorral nem tudom, mi a bajod. Több kérdésnél a kérdező kéri, hogy írjunk nemet és kort, ha a kérdés megkívánja.

A névvel meg mi az, hogy késztetést érez? Nem akar elbújni a névtelenség álarca mögé. Az oldal lehetőséget biztosít az anonimitásra, de sehol nincs leírva, hogy tilos saját nevet leírni.

2021. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem tudják,hogy el lehet rejteni.
2021. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Miből gondolod, hogy az az igazi nevük?

Üdv.: Piros Hajnalka.

Vagy Kováts Géza.

Vagy Horváthné Etelka.

Vagy Lamszider József

Vagy Mezőszentgyörgyi Dávid

Vagy Kiss Pál

Vagy Lamik Armand

Persze az is lehet, hogy Pandcsöki Boborján vagyok, Simagöröngyösről.

Az anonim szónak, melyik részét nem érted?

2021. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem mert személyesebbnek érzik, meg akkor az ő saját vállukat veregetik meg a többiek, tehát, tehát egy random ismeretlen valakiét, hanem ez őt büszkességgel tölti el. Hogy tehát így konkrétan neki szól az elismerés, ha ottvan a neve is.
2021. máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
És ez neked miért fáj?
2021. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
7.hol írta hogy fáj? vagy már kérdezni se szabad?
2021. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!