Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egy beszélgetésre lehetőséget...

Egy beszélgetésre lehetőséget adó rovat csak szerintem lenne jó?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom három csoport látogatja az oldalt.

-akinek kérdése van.-belőlük van a legkevesebb

-aki ismerkedni akar

-és aki unaloműzőként használja az oldalt.-belőlük van a legtöbb

Épp ezért szerintem jó lenne ha lenne egy, de inkább minden kategórián belül egy olyan rovat, plusz kategória, ahol nem csak kérdezni-válaszolni lehetne, hanem feldobni egy témát és az alatt kidumálni azt.


Szerintem sokaknak akik itt vannak hiányzik a beszélgetés lehetősége.

Épp emiatt talán az oldal látogatottságán is dobna, hozna vissza embereket, itt tudná tartani az embereket.

Nem mellesleg még fejlesztést sem igényelne különösebben. Hisz nem chatre gondolok, hanem ugyan olyan formában működő "fórumra" mint a kérdések és alatta a válaszok.


Tudom, troll-probléma. Hát nem tudom, mennyire lehetne ezeket a beszélgetéseket széttrollkodni, vagy esetleg ezeknél nem lenne annyira zavaró a trollkodás...



2021. máj. 22. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Igen, csak szerinted.

Amit leírtál, arra tökéletesen megfelel az ismerkedés kategória, azon belül pedig a privát üzenetek funkció.

2021. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Már régen elveszítette ez az oldal a tudakozó-jellegét. Egyre ritkábbak az ilyen "Hány percig kell sütni a krumplit?" típusú kérdések. De ez valahol törvényszerű is, hiszen az internetes információs tárház és a benne való böngészés is kiszélesedett meg felgyorsult, így egy ilyen oldal már nem lenne keresett.

Sok lett viszont a közvéleménykutatós-szavazós poszt, több témában is fórummá vált az oldal. Amit nagyon nem szeretek az az, amikor valaki olyan kérdést tesz fel, mint a "Szerintetek?" vagy az "Igazam van?" és akkor alatta a fél élete kifejtve. Nemrég egy csaj konkrétan odaírta a kérdése alá, hogy igazából ne is válaszoljanak, csak érte őt egy sérelem, amit most ki kellett írnia magából. A trollkodás egy sokszínű kérdéskör, vannak tucat-trollok, akik a humor abszolút mellőzésével csak idegesítik az embert, viszont elvétve azért találni 1-2 nagyon beletaláló, cinikus, ironikus, legfőképpen humoros megszólalást is, ezek valóban adhatnak hozzá olykor egy ilyen jellegű oldalhoz. Fórumoldal szempontból azért ott vannak a Facebook csoportok, illetve ha anonim területről beszélünk akkor az Index Fórum, bár azt főleg a 40-50-60-as korosztály alkalmazza, hiszen az internet abszolút hőskorában született az ezredforduló környékén. Egy frissítés amúgy valóban dobna a Gyakori látogatottságán, legyen ez arculati váltás, vagy valami plusz platform, bár nekem pl. most konkrét ötlet nem jutott eszembe ez utóbbira.

2021. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es Nem ismerkedésre gondoltam ez alatt. Csak beszélgetésre. Nagyon nem ugyanaz. Meg a privátban két ember beszélgethet, itt meg többen.


2-es Sok kérdésnél alakul ki olyan beszélgetés, ami teljesen elviszi a figyelmet a kérdés eredeti témájáról.

2021. máj. 22. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Nos, ez itt nem a gyakori beszélgetések oldala.

"Hisz nem chatre gondolok,..."

De, igen, arra.

Épp most írtad.

2021. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Nézd már meg, milyen szövegkörnyezetben írtam, hogy nem chatre gondolok. A fejlesztést illetően. Szóval nem chat jellegűre gondoltam, ahol folyamatosan frissül a tartalom.
2021. máj. 22. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!