Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyes embereknek itt rögeszméj...

Egyes embereknek itt rögeszméje van vagy miért trollkodnak be egy adott kategóirába és híresztelik az azonos mondataikat mindenáron mint a navonos gyerek, prolizós tetkómegvető ember és társai?

Figyelt kérdés

Nem egyszer tettem fel kérdést frizura választás miatt és volt amikor épp rövid haj iránt érdeklődtem máskor színes frizun de valamikor mindig egy személy jön és közli "szerintem a kopasz jobb.." és hasonló mondatait. Ez kb. olyan mint amikor a tetkó kategóriában volt az az agyhalott aki minden tetkós kérdéshez szinte bemásolja a prolis dumáját, hogy "szerintem minden tetkós ember proli és ez az igazság" és a stílusa mindenhol megegezik hiába mindig mást ír és a nép is már utálja őt...

Kérdem én miért jó ezeknek ez emberkenek hogy ilyen jellegű válaszokat nyomnak mindenhova és mindig mikor szerintem egyértelmű, hogy az ember nyilván nem ilyen válaszra vár. Most mitől leszek előrébb, hogy valaki benyögi, hogy szerinte a kopasz jobb és egyértelműen nem ez volt a kérdés és nem is erre irányult főleg frizura kategóriában? Ahogy a prolizós ember is miért figyeli állandóan a tetkó kategóriát és minden első vagy második válasz az övé amiben elhangzik a prolis mondat. Ha ennyire megveti őket miért ragaszkodik egy témakörhöz amit nyilvánvalóan utál és híreszteli ezt? Ennyire nincs jobb dolguk az embereknek? Vannak bizonyos trollkodási szintek az tény de amit ez a pár ember csinál főleg a prolizós az már gáz...szerintem a szó jelentésében sincs képben hisz mondataiban valahogy nem egyértlemű néha mit akar...Gondolom sejtitek kiről beszélek...Mostnában azért kevesebbet látom szerencsére de már az én kérdéseim alá is beprolizott hiába KÉRTEM külön hogy az ő válaszára különösen nem vagyok kíváncsi erre tessék egy regényt írt, hogy szerinte miért prolik a tetkósok mikor máskor pár mondattal megelégszik...Másik meg a navonos ember aki majdnem minen telefonajánlós kérdéshez benyomja a "vegyél navon mizut" mikor legtöbbször nem is androidos telefont kérdez a kérdező...és a pontozások alapján is már sok embernek elege van belőlük. Miért jó ez egyeseknek, hogy már szinte rögeszmésen híresztelnek egy általuk szerkesztett ilyen Catchphrase egy olyan témakörben amit utálnak? Már egy ideje látom őket és nem tűnnek el. Másokat is idegesítenek ezek az emberek?



2021. máj. 31. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Na látod, már megint ugyanaz a stílus.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1115806..

2021. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tl;dr, de a lényeg átjött: szubjektív kérdés alatt szubjektív választ kérsz számon. Ne tedd. Ha véleményt kérsz, akkor tanuld meg elfogadni (de legalább eltűrni), hogy mások véleménye nem fog a te álláspontoddal vagy ízléseddel egyezni. És akár szélsőségesen eltérő választ fog adni, amit én offolásnak sem neveznék, hiszen a témát érinti a válasz.
2021. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt a #17-es válaszom után talán rájött valamire a navonos: https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt.. :D
2021. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!