Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi jár együtt a GYIK-on a...

Mi jár együtt a GYIK-on a 6-os szinttel?

Figyelt kérdés

Már két éve 5-ös szinten vagyok.

Kényelmes így, de nem kéne sokat tennem, hogy szintet lépjek.

Mi jár együtt a 6-ossal?



2021. jún. 13. 08:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nincs 6. szint, az 5. a jelenlegi maximum elérhető. Ha megnézed, a 3. szinttől kezdve már csak az időkorlátok enyhülnek, azok pedig egy ponton túl nem fognak tovább csökkenni, mivel visszaélésre adhatnak alapot.
2021. jún. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ah, értem. Akkor mindegy is hány "pipa" van, a felsorolásnál.

Köszi.

2021. jún. 13. 09:13
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
5-ős a maximum szint, elérted a legfelső határt.
2021. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elered a 6-os szintet, ingyen mehetsz nyaralni a GYIK udulobe (egy het, teljes ellatas) :)))
2021. jún. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Két éve, persze. A Gy.k-n 2020. május 12-én délelőttől vannak jogosultsági szintek, ami óta a kérdésed kiírásáig 1 év és 1 hónap telt el.
2021. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy vagy te 2 éve 5-ös szinten. Csak a napi kattintásgeneráló hülyegyerek vagy.

2020 május 11.-én újult meg az oldal. Akkor jöttek be a szintek is. Szóval max 1 éve és 1 hónapja lehetnél 5-ös szinten. De ha azon lennél, láthatnád, hogy nincs több szint, mert nincs több teljesítendő kritérium a Szintek és jogosultságoknál...

2021. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazad van, ez egy durva sacc.

Több, mint 10 éves a regisztrációm.

Néha itt vagyok, néha eltűnök hónapokra.

Időtöltés.

Egy régi ismerős szólt, hogy toplistán vagyok, megnéztem, és láttam, hogy csak az hiányzik az összes kis pipa közül, hogy nincs még 50 kérdésem.

A többi megvan.

De nem azért tettem fel a kérdést, ahhoz még sok kéne, és nem szoktam csak úgy kérdezni ezen az oldalon.

Az biztos, hogy tavaly is csak a kérdések hiányoztak.

De nem tudom ez miért zaklat fel így téged.

2021. jún. 13. 12:19
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

"Kényelmes így, de nem kéne sokat tennem, hogy szintet lépjek."


Ezt mégis honnan veszed? Vagy nálad vannak követelmények a 6-os szintre a Szintek és jogosultságoknál?

2021. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Amikor a nevem melletti 5-ös számra kattintok, látom hogy mi alapján vannak szintek. (gondolom)

Ez a törölt válszok százalékos aránya, a válszok száma, a hasznosság aránya, stb..

És nekem csak néhány kérdést kéne kiírnom, a többi megvan.

Tulajdonképpen ha nagyon akarnám, könnyű lenne hasra ütni, és írni még pár kérdést.

Csak nincs semmi, amit a google-n nem talál meg az ember.

Ezt is egyszerűbb lett volna keresni, és megnézni,amilyen savazást kapok a 6-ostól.

2021. jún. 13. 12:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés és válasz száma között vagylagosság van, ha az egyiknek megfelelsz, már akkor szintet lépsz, ezért is lettél 5. szintű (valószínűleg rögtön a bevezetéskor automatikusan).
2021. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!