Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Amikor törölnek egy kérdést,...

Amikor törölnek egy kérdést, miért nem írják meg a felhasználónak, hogy mi volt a baj vele?

Figyelt kérdés

Kiírtam egy kérdést. Törölve lett. Szerencsére nem éppen egy hosszú választ írtam, mert akkor az egészet nem küldi el, amikor bejön a moderátorok üzenete.

Kiírtam egy kérdést, hogy miért törölhették azt, és alig adtam meg infót arról, mi is volt az eredeti kérdés, még is törölték.


Már ott tartok, hogy nem merek kérdést kiírni, mert mindegyiket törlik. Már 4 accountom került törlésre 10 év alatt, pedig volt, hogy évekig nem írtam ki kérdést, sőt én sose írok kb.


Szóval?

Miért lenne nehéz megindokolni? Így hogy várják, hogy ne írj ki olyan kérdést, amit nem szabad, ha nem mondják mit nem szabad.


Mindig csak azt írják, higy olvassam el a szabályzatot, amit amúgy sose szegtem meg.



#moderátor #fogyatékos #Gondolkodniluxus
2021. júl. 17. 22:21
1 2
 1/15 anonim válasza:
22%

Ilyenkor szoktak a nagyokosok belinkeli a szabályzatból, de az nem válasz.

Valóban össze - vissza törölnek itt mindent. Főleg ha nem azt írod, amit a kérdező hallani akar.

2021. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Alapesetben azért nem írják meg, mert ha elolvasod az oldal szabályzatát, abban benne van. Nekik igenis nehéz lenne megindokolni, mert rengeteg plusz idö meg munka lenne minden egyes törlésre irni, amit ilyenkor kapsz üzenetet, az automatikus, egy gombnyomással ott van. (És ellentétben az elterjedt véleménnyel, igen sok munkájuk van)

Másrészt az is a szabályzatban benne van, hogy törölt kérdésröl írni ki újabb kérdést tilos.

Ha ennyi kérdésedet törlik, akkor érdemes lenne alposan végigtanulmányozni a szabályokat.

Ha meg abszolút nem érted, mi a hiba, akkor írj a moderátoroknak emailt, arra válaszolnak és megindokolják, ha szükséges a törlést.

2021. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

velem is történt hasonló.

törölték a kérdést és le is tiltottak miatta.

én meg írtam az adminoknak, hogy-

-bevallom troll kérdés volt mert érdekeltek a reakciók egy bizonyos szemszögből adott kérdére, de többet nem így teszem fel.-

és vissza tettek azonnal.

2021. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Nincs az oldalban pénz sajnos, így nem nagyon foglalkoznak ezzel.
2021. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem fognak neked esti mesét írni a modik, van épp elég nagyképességű agyhalott itt....

Levan írva már a szabályzatban, hogy hogyan kell egy kérdést feltenni azt olvasgasd nagy erőkkel combora!

2021. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Mert nincs kapacitásuk minden egyes törölgetés mellé személyes levelet írni.

De azért vagy,10 törlés után már igencsak világos kéne legyen, hogy mi lehet a hiba a kérdéseiddel.

2021. júl. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mindig más jellegű a kérdés. Fogalmam sincs mi lehet a baj. Amúgy jatos nagyon húgyagyú lehetsz te is. Ha "lenne kapacitásuk" megírni mi a baj a kérdéssel, akkor tized annyi, vagy még kevesebb kérdést kéne törölni a jövőben.
2021. júl. 18. 09:31
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Régebben kaptam piros betűs üzenetet belépéskor. Döntően előre definiált sablonszöveget. Azzal nem sokra mentem.

Pl. higy serti a szabályzatot. De ötször elolvastam minden pontot, de nem jöttem rá melyiket.

Meg volt, amiről tudtam, higy nem szabályos, de mégsem érzem jogosnak.

Pl. humorban szándékosan rossz helyesírással írt kérdésnél.

A szerrintetetek lyol és hejesenm irrok? szintjénél azert szellemesebb volt.

A mi az? Asztal, de nem szék meg tucatszám maradhat.

2021. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán. Az esetek nagy részében teljesen egyértelmű, miért lett egy bizonyos kérdés törölve. De akinek nincs elég esze, hogy felfogja a szabályzatot, vagy nem is érdekli, azt akkor se fogja ha személyes üzenetet kap.
2021. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Soha semmilyen oldalon nem láttam még, hogy személyre szólóan kiutalták volna, hogy miben kéne fejlődni. Nem az edukálásod miatt tiltanak, törölnek. Nekik az is éppen jó, ha nem jössz többet az oldalra. Ennyi törölt kérdés után meg nem hiszem, hogy ez kizárólag "gondolkodást luxusnak tartó" moderátor miatt lett volna.

Bizonyos emberek vagy csoportok elleni gyűlöletkeltést vagy sértegetést nehéz észrevenni a saját kérdésünkben, ha nem direkt trollkodni akarunk, mivel a saját világképünket abszolút helyesnek ítéljük. De ettől még más észrevehet ilyesmit és jogosan.

Ha máskor is így írod a kulcsszavaidat, akkor az lehet a ludas esetleg. Javaslom indulatból ne írj ki kérdést.

2021. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!