Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakit törölnek egy...

Ha valakit törölnek egy torrent oldalról és újra szeretne regisztrálni akkor hogy tudják ellenőrizni hogy tényleg te vagy az akit töröltek?

Figyelt kérdés
Sajnos kitiltottak a egy torrent oldalról,de nem az én hibámból. Valaki megtudhatta a jelszavamat és arányt csalt és ezért kitiltottak.Irtam nekik E-mail-t hogy ez nem én voltam,de nem vették figyelembe.Újra szeretnék regisztrálni,hogy tudom elkerülni a lebukást ?

#regisztrálás #felhasználó törlése #torrent oldal regisztrálás
2018. ápr. 1. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:

sztem ne foglalkozzál vele, azért se mert ha betudsz regezni megint az azt jelenti nem egy nagy oldal..

Hogy hogy ne azonosítson be azt nem tudom hogy kell, biztosan vmi trükkje, vagy vki más nevében regezel egy új helyről, és utána otthon azzal belépsz.

2018. ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Telepíts egy TOR-t, és próbáld avval! Az kamu IP-vel jelentkezik be.Engem a face például utóljára svájci időjárás-jelentéssel látott el. K..va jó! Viszont lehet hogy nem fog engedni torral regisztrálni, mert felismerheti. Engem sem enged be a citromail, közli hogy torral nem!
2018. ápr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De a dinamikus ip pl, mindég változik nem? akkor azt hogy tudja beazonosítani?
2018. ápr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A felhasználót azonosítja, függetlenül az IP-től. Az IP-t a kitiltottak felismerése miatt nézi csak.(ha egyáltalán nézi)
2018. ápr. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!