Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyakorikérdések moderátorai...

A gyakorikérdések moderátorai kapnak fizetést?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 14:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
2021. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ejnye...
2021. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Remélem nem
2021. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a moderátorok mennyire látnak a "kulisszák" mögé..vagyis milyen mértékben tudnak beazonosítani, mert többször éreztem úgy, hogy ők engem be tudnak azonosítani (korábbi válaszaim alapján)...és magánemberként direkt cikizik a kéréseimet (hozzászólásaimat)...(?)
2021. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor érzem így.

Ha például törlésre jelentek valamit, és egyáltalán törlik - szinte mindig törlik vele az én írásomat is.

Máshol nem nagyon csinálnak ilyet (ha nagy ritkán én írok valami rosszat, azt csak önmagában törlik ki, senki mást nem bántanak közben).

Ha megírom a kérdezőnek, hogy rossz kategóriában a kérdése, azt is majdnem mindig törlik. Pedig ez elég fontos, nem?


Azért sem tudjuk ezeket jól azonosítani, mert több moderátor is van. Régen lehetett többnek is jelezni, ezért előbb-utóbb el lehetett intézni dolgokat.

Ma már sz sem megy.


Ezért kértem egy olyat, hogy naponta törlődjenek a "már jelentette" jelek, hogy újból be lehessen jelenteni.

Ennek is lenne értelme.

Hát... nem csinálták meg.

2021. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
3540000 forintot!
2021. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Lidlipú attól még nem elfogadott kereszőszó..láthatod hogy soknál szürke azaz nincs a listában.
2021. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Attól még ott van a kérdésekben ,válaszokban pedig elvileg "szabályellenes"...Na ennyit a moderációról...
2021. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mi?
2021. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy nem kapnak és nem is várnak el érte pénzt. Gondolom, nem teljes műszakban csinálják, hanem a szabadidejükben, és mindenki máskor ér rá, és emellett van hivatalos munkaviszonyuk valahol máshol.
2021. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!