Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme van a válaszok...

Mi értelme van a válaszok pontozásának?

Figyelt kérdés

Nap mint nap látom egy-egy kérdés alatt a válaszoknál, hogy az egyébként teljesen korrekt, normális válaszokat sorra pontozzák le.

A pontok a statisztikába mennek, hogy az adott kérdező mennyire ad pontos válaszokat, ha jól értelmezem a dolgot.

Na mármost egy jórészt érzelmeken alapuló kérdés/válasz esetén hogy lehet megítélni a pontosságot?

Egyébként is, attól, hogy valaki válasza le van pontozva, attól a válasz még lehet jó, csak valakik unatkoztak, vagy ők nem értenek egyet, és úgy gondolták, hogy ezzel fejezik ki a véleményüket.

Van, aki egyáltalán nézi a statisztikákat, vagy befolyásol valamit?

Mi értelme van így?



2021. júl. 27. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Semmi.
2021. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

1. Engem nem érdekel.

2. Nekem még mindig az a véleményem, hogy valaki erre reszeli a kukikát vagy ujjazza a nunikát. Ez is valamiféle fétis lehet ezeknek a mentálisan beteg embereknek.

2021. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Így nem sok értelme van. Jártam már úgy hogy az volt a kerdes hogy ki mit ebédelt ma, én beírtam hogy zöldborsólevest és lepontoztak. Biztos ők nem szeretik 😁
2021. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Az alapelvet sem értem, hogy miért volt szükség egy ilyen funkcióra, de az oldal létrehozói biztos fontosnak találták, hogy legyen.

Mondjuk 20 hasznosnak minősített válasz után jár egy vállveregetés...

2021. júl. 27. 14:41
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
4. Az elért szintet befolyásolja, de szerintem is marhaság.
2021. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
amikor a jogtárról bemásolod a törvény szövegés és 1 perc múlva piros lesz.... :DDDD
2021. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 lehet, hogy plágiumnak nézték :D
2021. júl. 27. 15:24
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
De tényleg... Egyre több olyan van, hogy valaki releváns, valódi választ ad, kulturált stílusban, és 0%-ra van lehúzva.
2021. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

8 . Ha beírnal egy kerdest hogy mennyi 3+2, pillanatok alatt le lennenek nullázva az 5 -ös valaszok. 😂😂😂


Minuszolós trollhadsereg

2021. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Iskolai szünet van... a kis nyomik már arra sem képekes, hogy lemenjenek az utvára randalírozni. :D
2021. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!