Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért csak 5 szint van az...

Miért csak 5 szint van az oldalon?

Figyelt kérdés
Hogyhogy csak 5 szint van és tovább nincs? Pedig szórakoztató, hogy közben feladatokat kell teljesíteni hogy adott dolgokat tudjunk csinálni itt. Honnan lehet amúgy megtudni, hogy hány szint van összesen, mert ezt itt láttam kérdésekben de amúgy én nem láttam sehol az oldalon. Aki ezen a szinten van mennyivel másabb mintha csak az elsőn vagy másodikon lenne? Én a negyediken vagyok csak ezért érdekel.:D

2021. aug. 12. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Itt találod kigyűjtve a szintek jogosultságait és feltételeit:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1047829..


Azért nincs több, mert már az 5. szinten is annyira megengedő az oldal, hogy jobb feltételek már csak a visszaéléseket (pl. spamelés, floodolás) segítenék elő.

2021. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan lehet amúgy megtudni, hogy hány szint van összesen, mert ezt itt láttam kérdésekben de amúgy én nem láttam sehol az oldalon."


Majd ha 5-ös szintű leszel, te is láthatod, hogy nem lesznek kiírva a 6. szintre lépéshez szükséges feltételek.

2021. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!