Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kellene szerintetek egy angol...

Kellene szerintetek egy angol nyelvű kategória is az oldalra pár általános alkategóriával külföldiek és a nyelvet gyakorlók számára vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy lehetne egy "English" főkategória. Azon belül lehetne pár alkategória pl. "People", "Politics", "Sexuality", és "Science".


Ebben csak angolul lehetne kérdezni és válaszolni.



2021. aug. 17. 11:12
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet
Nem
30 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Ha angolul teszi fel valaki kérdését, gondolod, hogy többen tudnának/akarnának válaszolni?

Ennek mintájára akkor kéne az itt élő nemzetiségek nyelvén (német, román, roma, kínai) is lehetőséget adni, hogy saját nyelvükön szólítsák meg, kérdésükre válaszolókat várva az azon a nyelven egy kukkot sem értő embereket?

2021. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom mennyire vagy jártas az interneten, de ezen kívül van még nagyon sok weblap, aminek legnagyobb része angol. Ezek közt lehet találni hasonló fórumozós oldalakat. Tehát a külföldiek és a nyelvet tanulók is jobban járnak azokkal. Mint ha itt írogatnának a profi angolosok meg az alig-alig tudók is, mindenféle sületlen nyelvtannal, helyesírással.
2021. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Startból 2 ennél jobban működő, hasonló célú angol nyelvű oldalt tudok...


Én is csak azért vagyok itt, mert az angol tudásom még nem elég a Reddit-hez.

2021. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ilyen kategóriákkal, hanem hazai vonatkozásúakkal jó lenne, ahol itt élő (vagy kíváncsiskodó) külföldiek segítséget tudnának kérni. Mert ugyan van rengeteg nemzetközi fórum, ahol mindenki kiélheti magát, azokon nincs annyi (angolul is értő) magyar, aki tudna segíteni, ráadásul sokan közülük szintén külföldön élnek, ergo nem feltétlenül tudnak segíteni hazai vonatkozású kérdésekben.
2021. aug. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A külföldieknek ott a Yahoo Answers
2021. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!