Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Törölték már kérdésed/válaszod...

Törölték már kérdésed/válaszod úgy, hogy szerinted nem volt benne semmi szabálytalan, és csak "óvatosságból" törölhették?

Figyelt kérdés

Tehát akinek már törölték kérdését/válaszát, volt már olyan érzésetek, hogy igazából nem volt szabályellenes (tehát se trollkodás, se hirdetés, se kérés, se trágárkodás/veszekedés, se semmi egyéb törvényellenes vagy olyan tartalom ami nem írható le, stb.), és mégis törölve lett, és azt gyanítjátok, hogy mindössze azért került törlésre, mert valaki érzelmi alapon jelentette, a moderátor pedig amolyan biztos ami biztos alapon, elővigyázatosságból inkább törölte? Jártatok már így?

Ha igen, milyen téma volt (nem kell szó szerint), és kérdés esetén mivel lett indokolva?



2021. aug. 23. 16:35
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nos, amiről fixre tudok: egy szolid egopolír kérdésemet egy màsik felhasznàló jelentgette. Tudjàtok, ezek a hogy mutatok típusú kérdések, saccra. A gyerek kérdése alatt javasoltam, h diszkrétebben, törölték az övéit, majd ő is jelentgette a (több éve fennlevő) kérdésem. Ha megdöglött a lovam, dögöljön meg a szomszédé is. 🤫😉
2021. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy válaszadó rasszista szófordulatára kérdeztem rá, mindkettőnk válaszát törölték.
2021. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordult. Az egyiket, amikor a GYIK kategóriában szóvá tettem, csodálatos módon visszaállították, a legközelebbinél pedig egy Google linket, majd az azt kiegészítő, hozzáfűzött megjegyzést töröltette a kérdező. Nem voltam személyeskedő, de lehet a kérdező így vélte. Konkrétan már nem emlékszem a témára, de egy ideig figyelemmel kísértem a kérdését: senki nem válaszolt neki. Mellesleg én is csak segíteni akartam, de az ilyennek minek is...
2021. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Azt kérdeztem, hogy xy filmhez van-e magyar szinkron vagy felirat. Semmi olyasmit hogy honnan lehetne letölteni, vagy hasonló.

2021. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is.

A moderátor félreértette, és azt hitte, hogy a keresztény vallásnak akarok ártani.

Ellenkező esetben (mikor tényleg minősíthetetlen rágalmazás volt, de ateistát támadtak) azt mondták, hogy ez véleményszabadság, és nem törölték.

2021. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Ja, bocs', már írtam máshol:

felvetett valaki egyszer egy olyan kérdést itt, ahol felnőttek szoptatásáról volt szó.

Elég részletesen kitárgyalták, de semmi oda nem illő nem volt benne.

Egy idő után törölték ezt is.

Hogy miért, az jó kérdés. Szerintem pont a te kategóriád: kényes téma. Nem nagyon lehetett más oka.

2021. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit kérdeztél?
2021. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!