Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek igaz az elméletem?

Szerintetek igaz az elméletem?

Figyelt kérdés

Hogy egyszer annyira elfognak uralkodni a társkeresők ezen a weboldalon hogy egy idő után csak olyan kérdések lesznek minden témában.Minden témában!

1.Már az ismerkedésen kezd eluralkodni

2.A szerelem,szexen az ismerkedésen túl is kezd

3.Emberek témában

4.Egyéb kérdések

5.Számítástechnika Internet

6.Már olyan lesz hogy Ezoterika-álomfejtést példának(Én álomfejtőkkel szeretnék ismerkedni)


Szerintem ez nem lehetetlen és nem mondom hogy jó,de még az ismerkedés is kezd sok lenni pedig talán azt megengedhetnék az moderátorok,még akkor is ha ez nem társkereső weboldal.


Szerintetek is így lesz 2-3 év múlva?



2013. júl. 30. 11:36
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem,nem lessz igy.
2013. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2013. júl. 30. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem fog előfordulni.

Szerintem most azért engedélyezik az ismerkedős kérdéseket, mert van rá igény, és ugye hozza a profitot, viszont egy idő után úgy el fog uralkodni a dolog, meg már sokakat idegesíteni fog, hogy (remélem) újra tiltani fogják az ilyen jellegű kérdéseket.

Szerintem rossz döntés volt, hogy engedik az ismerkedést az oldalon, már minden 3. kérdés ilyen a Szerelem, szex témakörben... És biztos vagyok benne, hogy nem csak engem idegesít!

2013. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:D Szerintem nem foglalják el:D:D:D
2013. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lehet

ezért inkább trollkodjatok

2014. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!