Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme a válasz hasznosság...

Mi értelme a válasz hasznosságnak?

Figyelt kérdés

Van két profilom az egyikkel finoman trollkodni szoktam, vicces válaszokat adok stb., a másikkal pedig komolyan segíteni szoktam. Lehet tippelni melyiknél jobb a válaszaim hasznossága...

Így mi értelme ennek. Legtöbbször csak azért pontoznak le mert nem szimpatikus a válaszom, hiába, hogy igazam van.


2021. aug. 25. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
És mié értelme van ezt naponta megkérdezni? A GYIK lassan egyetlen témája lesz ez. Változik valami? Nem.
2021. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én most kérdeztem meg először, de örülök, hogy akkor ezek szerint másnak sem tetszik.

Egyszer csak változtatnak rajta :)

2021. aug. 25. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

A kérdező és a választ adó azt értékeli, hogy számára HASZNOS VOLT-E a válaszod. Hiába írod Te az igazságot, ah neki nem tetszik (nem hasznos) nyomja a piros keresztet, vagy a félig hasznosat.

Velem is megtörtént, hogy konkrét esetre hivatkoztam, aminek szemtanúja voltam, mégis lepontoztak (mert nekik nem tűnt hasznosnak). Ez van...

Ha belegondolunk abba, hogy mi szerint is pontozunk, azaz "Hasznos számodra ez a válasz?", akkor tényleg igaza van annak, aki számára nem hasznos, hiába van az igaz, a helyes megírva, ám számára ez nem hasznos.

2021. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A kérdező keres egy konkrét honlapot, én belinkelem, válaszom hasznossága 86%....
2021. aug. 25. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Ezt szabad?
2021. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

„4/5 A kérdező kommentje:

A kérdező keres egy konkrét honlapot, én belinkelem, válaszom hasznossága 86%....”


Az egész jó!

Kérdés: bla-bla-bla illegális?

Válasz: senki se nem foklalkozik vele szard le: 100%

Belinkeled a jogszabály: nulla százalék

2021. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!