Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme van a "félig...

Mi értelme van a "félig hasznos válasz" gombnak?

Figyelt kérdés

Egyáltalán: mi az, hogy egy válasz félig hasznos? Csak el tudjuk dönteni, hogy hasznos-e vagy sem! Ha pedig mégse tudnánk, akkor meg nem kell értékelni azt a választ!

Ráadásul a legtöbb felhasználó átlaga 50% feletti, tehát csak rontja az átlagunkat, ha valaki félig hasznosra értékeli a választ.



2013. szept. 29. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem tudod eldönteni, hogy komolyan mondja vagy csak trollkodik
2013. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Amikor az illető jót is ír,de van benne marhaság is. Viszont a jó része helytálló-és használható ,akkor az amolyan félig-meddig hasznos.
2013. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Röviden: Nincs semmi értelme.
2013. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

én is ezt akartam megkérdezni, még a tegnap...

nos, megkaptam a választ: az emberek nem tudják eldönteni, hogy hasznos a válasz vagy sem.

2013. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és inkább lerontják a válaszoló átlagát, mint hogy egyszerűen ne nyomják meg egyik gombot se...
2013. okt. 2. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát a félig hasznos az nekem olyan, hogy írt jót is, meg írt iszonytatóan nagy butaságot is. Ezt a kettőt egyszerre.
2013. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vörösnefelejcs ***** válasza:
87%
RÉSZBEN hasznos?
2013. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!