Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Az oldal, néha kiír dolgokat,...

Az oldal, néha kiír dolgokat, lehet ez azért, mert egyedi böngészőt használok?

Figyelt kérdés
Kiszokta írni ezt, "Nagy számú oldalletöltést észleltünk" ilyenkor captcha-t kell kitöltsek, aztán van amikor ideiglenesen letilt, egy jó pár órára. Ott nincs captcha lehetőség.
2021. aug. 27. 20:12
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Egyszer régebben már nekem is kiírta, fogalmam sincs miért.
2021. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Talán kérdezd meg tőlük: info@gyakorikerdesek.hu

Szerintem amúgy nem biztos, hogy konkrétan arról a gépről, csak az IP-cím egyezik.

2021. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát megkérdezem tőlük. Erre még nem gondoltam.
2021. aug. 28. 15:59
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Két oka lehet elsődlegesen:

- vagy olyan nagyságú manuális oldalletöltést generálsz, amit az oldal kártevőnek néz (túl gyakran lapozol oldalakat rövid időn belül)

- vagy ugyanezt robottal, szkripttel csinálod meg, és az pörgeti túl a limiten a fiókodat, amiért az oldal blokkol

- vagy annyira rossz a neted, hogy többször mennek el a lekérések az oldal felé, és ezt érzékeli túl soknak.


Az első kettő esetén neked kell kiiktatni ezt a böngészési szokást és módszert. Ha szar a neted, esetleg annak körülményeit nézd meg, pl. vezetékesen stabilabb-e, ha wifivel problémás.

2021. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát, akkor az első lesz. Ha úgy van időm, akkor néha 2 órán keresztül is tudok itt olvasgatni :D
2021. aug. 28. 16:06
 16/20 A kérdező kommentje:
Azon kívül, lehetséges, hogy a tampermonkey-t leállítva nem fognak megjelenni ezek a dolgok, bár akkor inkább, csak feketelistázom vele ezt a helyet, és itt nem fog működni.
2021. aug. 28. 16:07
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#15: nem így kell számolni, hanem rövid időn belüli nagy letöltésszámot. Például 1 percen belül gyorsan végigkattintasz 20-30 oldalt egy kérdésben vagy a kategórialistában.

Csak akkor blokkol, ha a megadott időlimiten belül átléped az oldalbetöltések számát. Ha nem léped át, akár egész nap itt töltheted az idődet, az nem számít bele, és ilyenért nem blokkol.


A Tampermonkey-ban futó szkript lesz inkább a ludas, lehet valamilyen plusz oldalbetöltéseket generál rövid időn belül, és emiatt blokkol.

2021. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor meg is van melyik, van egy olyan script, amivel, ha linkre húzom az egeret, azt elkezdi betölteni, korlátozott internetsebességgel, majd áthelyezi ram-lemez-re. Ha jól emlékszek, miközben görgetek, figyelek rá, hogy mindegyik linkre ráhúzzam az egeret :D Akkor ez lesz.
2021. aug. 28. 16:12
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem a böngészővel van a baj, hanem a nagy számú oldalbetöltéssel rövid idő alatt.

Úgy viselkedsz mint egy robot.

2021. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Oké, ezzel csak az a baj, hogy nincs tampermonkey-m (nem is tudom, mi az), nem húzogatom az egeret linkekre hogy ram-lemezre töltse őket (bármit jelentsen is ez), mégis nyáron volt egy időszak, amikor többször előfordult velem ugyanez, és még csak nem is a GYK-n.

Nem volt más ötletem, mint bezártam a böngészőt, lekapcsoltam a gépet, a biztonság kedvéért még a hálózati kapcsolatot is megszüntettem.

De engem is érdekelne, mi volt ez.

2021. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!