Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egyedi a stílusom (nem...

Ha egyedi a stílusom (nem öltözködöm úgy, mint a mai sok tini akik csak majmolják a divatot) és apple termékeket használok, akkor én máris hipsternek vagyok nyilvánítva?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen.... mert őket hívják hipszternek tudtommal....
2012. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Hagyjál már, senki nem egyedi, blabla. És gondolom ha szétszegecselt fekete cuccokba jársz, akkor nyilván nem fog senki hipszernek tartani.
2012. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen az vagy gazdag ,hipster.
2012. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Á, nem, csak egy újabb elkényeztetett tini, aki egyedinek hiszi magát. Egyébként most hipsternek lenni divat.
2012. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Állítólag ezek a hipszterek


[link]

2012. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es, miből gondolod, hogy tini vagyok?

És mi az oka annak hogy elítélik az ilyen stílusú embereket?

Én egyáltalán nem szeretném követni a divatot, ilyen vagyok kiskorom óta, már a szüleim is különlöges ruhákba öltöztettek... akkor most én is "rossz" vagyok? Nem értem a mai emberek gondolkodását.

2012. okt. 29. 20:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Abból gondolom, hogy tini vagy, hogy azt írod: "(nem öltözködöm úgy, mint a mai sok tini akik csak majmolják a divatot)" ergo, én arra következtettem, te is tini vagy, mert az összehasonlításnak csak így van értelme. Ezenkívül a tinik szoktak "egyediek", és "egyéniségek" lenni. A felnőtt ember dolgozik, nincs ideje az egyéniségidire. Plusz a tinik vannak oda a számítástechnikai újdonságokért, és ők szoktak stílusosdit játszani. Legalábbis én még nem láttam olyat, hogy felnőtt ember mutogat egy másik felnőtt emberre, hogy "te egy hipszter vagy!"
2012. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem egy felnőtt akkor is lehet egyéniség, ha dolgozik:) legalábbis én sok ilyen embert ismerek
2012. okt. 29. 23:00
 9/11 anonim ***** válasza:
egy dolgozo ember nem tesz fel ilyen kérdést .mert nem érdekli hogy hipsternek nézik e vagy sem ,akit meg érdekel az tudatosan igy öltözködik.
2012. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:DDDDDD dehát minden ember tudatosan öltözködik

vagy hogy kell tudatlanul öltözködni?

2012. okt. 30. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!