Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A "figyelt kulcsszavak"-nál...

A "figyelt kulcsszavak"-nál értesítésem jött, viszont nem látom a kérdést, amit meg kéne néznem. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ott van a profilomnál az a piros felkiáltójel, amire amikor rámegyek, jelzi, hogy értesítésem jött a figyelt kulcsszavaimnál, viszont mégsincsen újabb kérdés.

Valakinek valami ötlete, hogy mi lehet ez?



2021. aug. 27. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha törölnek egy kérdést, a rendszer nem vonja le (nem tudja levonni) a már kiküldött jelzést a fiókodról - az pedig akkor érkezett, mikor még elérhető volt a kérdés és érkezett új válasz az utolsó látogatásod óta. Kézzel tudod törölni, ha a szöveg melletti ikonra/számra kattintasz, magától nem fog eltűnni a jel.
2021. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy erre gondoltál-e, de már letöröltem az összes figyelt kulcsszavaimat, mégis még mindig ott van, hogy 2 darab értesítésem jött. Esküszöm nem értem...
2021. aug. 27. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a figyelt kulcsszavakat kell törölnöd, ha az értesítést. Azért, amit az előbb leírtam: a rendszer a már kiküldött értesítést nem tudja levonni, ha törlődik egy kérdés.
2021. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A figyelt kulcsszavaidnál lesz egy új kérdés -> a rendszer kiküldi az értesítést -> a kérdést törlik -> az értesítés ott marad.


Az értesítést manuálisan kell kitörölni.


Ugyanez a helyzet az új válaszos értesítésekkel is.

2021. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Hogyan kell manuálisan törölni az értesítést?
2021. aug. 28. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Még mindig ott van az első válaszban leírva, de harmadjára kérdezel vissza. Telefonon nem kattintasz, hanem ráböksz az ujjaddal.
2021. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megvan, köszönöm!
2021. aug. 28. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!