Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Itt mindig belekötnek a...

Itt mindig belekötnek a kérdésembe, előbb utóbb , mér jó nekik ez? Ti vagytok így?

Figyelt kérdés

#Gyakirikerdeseg
2021. aug. 29. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Nézd, ez a GYK. Úgy is mondhatnàm, hogy a defektesek gyűjtőhelye.

Van aki csak kötekedni, beszólni jár ide.

És miért? A következmény nélküliség miatt. Itt éli ki a stresszes hétköznapokat, azt, hogy nyelnie kell neki.


De, én nem sajnálom őket, nekik ez jutott, más örömük úgy sincs/nem lesz az életükben.

2021. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet!
2021. aug. 29. 10:20
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Mi bajod van kicsi csíra???
2021. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

1 vagyok.

Az is mutatja, hogy sokszor értelmes kérdésre, értelmes válaszok is lepontozva vannak.

El se olvassa miről van szó, de a választ lepontozzák. Sokszor làtok ilyet.



Itt az oldalon megteheti azt, amit amúgy nem. Írhat bàrkinek bàrmit, olyat is, amiért a kocsmàba kapna kettőt a szeme alá.

2021. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Látom már!
2021. aug. 29. 10:24
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Biztos idióta kérdéseket írsz.
2021. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem szabad foglalkozni a kötekedőkkel. Sajnos sokan így vezetik le a feszültségüket. Nekem is gyakran belekötnek a kérdéseimbe, de általában értelmes válaszokat is szoktam kapni. A való életben is vannak mindenféle emberek, nem csak az interneten. Figyelmen kívül kell hagyni azt, aki bántani akar minket. Tudom, hogy nem könnyű, de mást nem igazán lehet tenni.
2021. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem mér, hanem miért.
2021. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Elég sok értelmes kérdés van, amibe senki nem köt bele. Melyik kategóriába írsz? Pl. mibe kötöttek bele?
2021. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen kötekedőkkel, akik a kákán is csomót keresnek és csak azért is szándékosan kiforgatják az ember szavait, én is találkoztam már. Akár kérdésnél, akár válasznál. Hogy ez mire jó, én sem értem. Gondolom unatkoznak és tényleg itt élik ki magukat.
2021. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!