Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek is idegesítő...

Szerintetek is idegesítő mikor mindenhova benyomják, hogy "kamu"?

Figyelt kérdés
Nem egy általános kérdésnél látom az első válaszok között, hogy kamu pedig a megjegyzésben semmi kitalációra utalót nem láttam és persze ezek a válaszok mindig lepontozva vannak. Most kérdem én, mitől lesz jobb nekik, hogy csak ennyit reagálnak hogy kamu ráadásul idegesítő módon többször? Mikor az utána érkező válaszok általában tök hasznosak és kifejtettek. Az emberi tulajdonságokban is láttam olyat ahol semmi túlspilázott volt, erre már egyből valaki "kamu"..nekem volt több kérdésem is mondjuk családikapcs. kategóriában, minden szavam tök igaz volt és megoldásokat vártam volna erre valaki szinte a kérdés kitétele után 1 percre beírta hogy kamu..kizárt hogy ennyi idő alatt végig elolvasta volna a több soros kérdésemet..ez is bosszantó néha. Ez néha még nem gond, de mostanában egyre több és tök random kérdéseknél is ezt látom...másokat is szokott ez a jelenség zavarni? Nem ez a legnagyobb gondom nyilván, de úgy zavar.

2021. aug. 29. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
90%-ban igazuk van, kamukerdesek tomkelege van az oldalon, egy csomo lelki- es mentalisan serult nyomorult napi szinten posztolgat ordas baromsagokat hogy vitat szitson, es hogy vegre vele foglalkozzon valaki.
2021. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De olyanokra is írják ahol nem ilyesmi a téma..pont ahogy írtam az én kérdésemet is megtalálták pedig nem voltam mentálisan sérült..
2021. aug. 29. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

Jaja, csak hat a zajban elveszik a lenyeges info.


Linkeld mar ide azt a kerdest...

2021. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3.Már nem figyelem a kérdéseket és az én kérdéseimet is törlöm egy idő után ha már nem reveláns vagy nem érdekel. De ha szemfüles vagy, több kérdéssel is találkozhatsz és láthatod ezt is, ne nekem kelljen linkelni...
2021. aug. 29. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Te vagy az, aki múltkor azt kérdezte, hogy egyesek miért nem tudják kulcsszavakkal megfelelően ellátni a kérdéseiket?
2021. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5.nem kérdeztem ilyet..de ez is néha zavar hogy tök random megkérdeznek hogy nem én voltam e aki ezt meg azt kérdezte mikor nagyon nincs köze a kérdésekhez :D
2021. aug. 29. 21:12
 7/9 A kérdező kommentje:
7.erre továbbra sem reagálok..:D
2021. aug. 29. 21:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A "kamu" tesója az amikor - kategóriától/témától függően - azt vágják rá kapásból, hogy perverz a kérdező...
2021. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gofrisütő ***** válasza:
83%
Kamu ez a kérdés.(Ez egy vicc volt. A lepontozást kérem mellőzzék.)
2021. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!