Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ugye soha nem fog megszűnni a...

Ugye soha nem fog megszűnni a gyakori kérdések oldal?🥺

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 20:19
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
84%
Én két mélypontom közepén is itt leltem jótanácsra, szinte megoldókulcsra, úgyhogy hálás vagyok az akkori néhány válaszadónak akik itthagyták azokat az üzeneteket. Nem én voltam a kérdező.
2021. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem itt élem le az életem, de azért nagyon bízom benne, hogy nem fog megszűnni.
2021. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sok jó embert ismertem itt már meg, vannak közöttük akikkel azóta személyesen ápolok kapcsolatot.


Ezen kívül szívesen járok ide fel lelki támogatást nyújtani (nyilván ez az én hangulatomtól is függ), valamint egy jót filozofálni vagy trollkodni (persze csak ésszel) is kiváló ez az oldal.


Én is remélem, hogy nem szűnik meg soha.

2021. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2021. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
85%

Remélem, ésszel fogják kezelni.

Most éppen nem megy túl jól.

Az a baj ebben a haszonelvű világban, hogy ami nem hoz legalább akkora hasznot, mint a múltban, azt meg akarják szüntetni.

Még az aranytojást tojó tyúkot is levágnák, ha már csak fürjtojást tojik.

2021. szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
59%
Hacsak meg nem hekkelik, nem fog.
2021. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
98%
Lassan egy évtizede túl van az oldal a csúcsidőszakán, és évről évre kevesebb a kérdés és válasz, viszont több a troll, aki a normálisakat elriasztja. Ilyen trendekkel nincs még újabb 15 év az oldalban, és nem is fogják fenntartani neked, ha az nem hoz nyereséget. Még a legnépszerűbb és hype-oltabb oldalak is elérik egyszer a mélypontjukat, aztán lelövik az egészet (lásd: iWiW).
2021. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%

2010 óta ismerem és kihagyásokkal használom azt oldalt. Egyértelműen egyre kevesebb a kérdés, a felhasználó és rengeteg a kérdezőket ekéző troll.


Amúgy amikor én nagyon mélyen voltam (két ilyen időszak), akkor itt csak brutális bántásokat kaptam, volt, hogy aránylag elvoltam egy nap és a válaszolóktól borultam ki aznapra teljesen.

2021. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
95%
#17 azért az Iwiw megszűnésében az is ebbe volt, hogy jött a Facebook, mint utód
2021. szept. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
61%

*

ebbe ---> benne

2021. szept. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!