Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ugye soha nem fog megszűnni a...

Ugye soha nem fog megszűnni a gyakori kérdések oldal?🥺

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 20:19
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Ennél az oldalnál is ugyanúgy felmerülhet olyan konkurencia, ami valami olyat fel tud mutatni, hogy "tömegek" migráljanak át ennek az oldalnak a kárára. A tömeget azért írom csak idézőjelbe, mert már ezt az oldalt sem tömegek használják. Bár nagyon jól mutat az a napi 1600 kérdés a főoldali statisztikában, csak éppen azt nem 1000+ ember teszi fel.

Ha összeveted a 30 napos toplistával - amiben a legaktívabb 500 felhasználó van felsorolva -, akkor csak a 100 kérdéspont felettieket összeszámolva a kérdések 15%-a (7575 darab) 36 darab fiókból lett kiírva, mindegyikből átlag napi 7 kérdést feltéve. Azaz a napi 1600 darab kérdésből napi 252 darab kérdést ugyanaz a 36 'személy' teszi fel minden egyes nap (azt pedig mindenki gondolja oda magának, hogy átlag 7 kérdést vajon milyen célból lehet minden egyes nap generálni hétről-hétre, hónapról-hónapra).

2021. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 KmsRys ***** válasza:
100%
A soha az azért túlzás, de fogadni mernék rá, hogy még jónéhány évig üzemelni fog.
2021. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer biztos megfog szűnni, mivel semmi sem tart örökké. A barátok köztre, Jóban rosszbanra is azt mondták sose ér véget, aztán mégis...vagy pl. régen a myvip, iwiw, msn (windows live messenger)
2021. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, még a Facebook is megszűnik egyszer. Fogadok rá, hogy 5 éven belül megtörténik.
2021. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lesz, talán 5 éven belül, hogy egyszer próbálunk majd belépni, aztán már nincs ott semmi... gondolj arra, hogy az iWIW-nek is miért és hogy lett vége?
2021. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Írtam már, nagyon nem szeretném, ha megszűnne...de sajnos megfog. Nagyon rohamosan csökken a látogatottsága. És sajnos tartok tőle, hogy nem is kell hozzá túl sok idő... :(
2021. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán látom, hogy mitől maradna fenn. Alig van már itt normális ember, ezért alig van normális válasz. Ami van, néha azt is törlik. A trollokat meg hagyják.

Márpedig EZ az oldal értelme: a normális válaszok.


Persze lehet itt szórakozni is, de arra vannak humoros oldalak. Ez nem az.

Meg lehet trollkodni is, de értelmes ember azt sem csinálja, hosszú távon semmiképpen. És az sem a vágya, hogy elmebetegek rajta vezessék le a feszkót.

Meg ismerkedős oldalnak sem az igazi.


Dolgozni kéne azon, hogy fennmaradjon, az meg pénzbe és erőfeszítésbe kerülne. Tehát nem kivenni lehetne az oldalból a pénzt, a gyalázatos hirdetésekkel, amelyek itt szerepelnek, hanem betenni kéne, hogy működjön.

Ezért lett vége az iWIW-nek is.

Ja: és olyan hirdetések kellenének, amelyekre az ember nem teszi fel kapásból a blokkolót, mert akkor még pénze is lehetne az oldalnak.

Én csak azért tettem fel blokkolót a böngészőbe, mert ennek az oldalnak nem bírtam már a hirdetéseit.

2021. szept. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
4%

Amúgy én bevallom rengeteget járok ide trollkodni évek óta.

Egyszer 2010-ben csináltam egy profilt, akkor kb 5 figyelmeztetés után ip kitiltásban részesültem.


Aztán tavaly regisztráltam újra megváltozott ip-vel, megmondom őszintén huszonvalahányig számoltam a figyelmeztetéseimet, ott már elvesztettem a fonalat de még mindig itt vagyok.

2021. szept. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem, h 4-5 évnél több van még az oldalban. statisztikák nélkül is érezhető, hogy egyre kevesebb a válasz/kérdés.


egyszerűen az oldal felett eljárt az idő, és ugyanabba a hiába esnek, mint más hanyatló oldalak: túlzásba viszik a moderációt.

az utóbbi 10 évben volt vmi jó újítás? sztem nem. 10ből ha 1 kérdésre kapok érdemi választ, más oldalakon meg sokkal hamarabb lehet megoldást találni.

2021. szept. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem 2023.04.11-én fog megszünni.
2021. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!