Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Megtörténhet itt olyan, hogy...

Megtörténhet itt olyan, hogy nincs kint a nevem, de valaki mégis minden válaszomat felismeri?

Figyelt kérdés
2021. szept. 21. 21:15
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
28%
Szia. Nem lehet csak, ha valamilyen módon hozzáfér a gyakorikérdések.hu adatbázisához
2021. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%
Egyedi stílusjegyek (helyesírás, szóhasználat, kifejezési fordulatok, téma) alapján fel lehet ismerni egy felhasználó kérdéseit és válaszait név nélkül is. Ebben van valamilyen mértékű hibázási arány, de nagyon jól be lehet határolni azokat, akik ugyanarról kérdeznek vagy válaszolnak rendszeresen.
2021. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Sok rendszeresen válaszolót felismerek. Vannak akiknek nagyon egyedi stílusouk van, őket egy pillantással fel lehet ismerni.
2021. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
91%
A munkaügyis kamutroll kérdései kapásból felismerhetőek. Hőzöngés, kötekedés, meg soha semmi válasz nem jó neki. Valamint bekopizik a válaszokból, amikre reagál.
2021. szept. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 mindentudó99 ***** válasza:
91%
#4 Ugyan ez amelyik a lakhatásra panaszkodik. Hogy akinek több háza van miért nem adja el rászorulóknak fél áron. Százszor megkérdezte már.
2021. szept. 22. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
92%
Igen, helyesíráshasználat, veszekedés....
2021. szept. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
34%
Egyes vagyok. Nem értem, miért rossz a válaszom?
2021. szept. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
0%
Nyolcas vagyok. Nem értem, a hetes mit nem ért?
2021. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Egyes esetekben arról is lehet valakit személy szerint pontosan felismerni, ha olyan esetet, dolgot ír le, amit mások is ismernek.
2021. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%

Tegnap óta zaklat egy véglény privátban. Nem válaszoltam neki egyszer sem, csak a kérdéséhez írtam amit akartam, plusz részleteket a gusztustalan üzeneteiből. Mivel ez szabályszegés, törölték. Ez szabályszegés, de őt meg nem szankcionálják az ilyen ocsmányságok írásáért?

Ma folytatta, két üzenetet találtam tőle, egyikben csak röhögött, a később írtban kárörvendett és kitiltással fenyegetett. És ez egy felhasználó (elvileg). Na erre mit lépnétek? (Én neki privátban semmit, a kérdéséhez tegnap óta nem írtam semmit és ma is zaklat és fenyegetőzik mintha valami atyaúristen lenne itt.)

2021. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!