Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtörtént-e már veletek hogy...

Megtörtént-e már veletek hogy egy ismerősötök rájött hogy itt gyakorin ti írtatok egy kérdést?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg fordítva, tehát volt-e már olyan, hogy olvasgatva egy kérdést és az alatta lévő leírást, hogy szinte biztosak voltatok benne hogy az egyik ismerősötök/barátotok/rokonotok írta és végül kiderült hogy tényleg? Szívesen meghallgatnék egy ilyen sztorit ha valakivel ez már megtörtént :D

2021. jún. 17. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, velem még nem volt ilyen, de már többször is osztottam meg olyan dolgokat az életemből, amikről magabiztosan kijelenthetem, hogy szinte csak rám jellemzőek. Ne valós névre, lakcímre, vagy rendszámra gondolj, hanem kocsitípusra (ritka autótípust használok), vagy érdeklődési körre (dolgozok egy olyan médiatartalmon, amit már valóságban is reklámoztam, hogy mi is lesz az, és volt, hogy itt, a GYK-n is elszaladt a kezem). Nyár végén regisztráltam egyébként, hogy egy kényes témában útmutatást kérjek, ugyanis volt családon belül egy rendőrségi ügy, amiben én voltam a feljelentő, illetve sértett, testvérem az elkövető, és ahogy leírtam a sztorit, utólag visszaolvasva eléggé egyértelmű volt, hogy én írtam. Nem osztottam meg személyes adatot, vagy bármi ilyesmit, még helyszínileg és időileg se határoltam be ezt a szomorú eseményt, amiben segítséget kértem itt, de mivel részletesen leírtam a történetet, könnyen rájöhetett volna egy hozzámtartozó, hogy én írtam ki. Párszor rám jött egy kisebb pánikroham, hogy mi lesz, ha ezt, meg azt valaki beazonosítja és valóságban számon kéri tőlem, de nagy szerencsémre egyedül lakok már és egy olyan szemméllyel se tartom már a kapcsolatot, aki esetleg sarokba tudna szorítani azzal, hogy megtalálja az egyik itteni irományomat.


20/F

2021. jún. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Sajnálom hogy ezen keresztül kellett menned, nem lehetett könnyű... de így utólag erre csak büszke lehetsz hogy túljutottál rajta és nagyon örülök neked hogy sikerült egy jobb környezetbe kerülnöd <3 köszönöm az őszinte válaszodat!!
2021. jún. 18. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!