Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A 16 év alatti kérdezők nem...

A 16 év alatti kérdezők nem számolnak semmi következménnyel mikor kiírják a korukat?

Figyelt kérdés
Főleg nappal, mert még este úgy érthető hisz olyankor sokáig fenn maradnak de aki nappal kiír egy kérdést és kiírja a korát mondjuk 14 éves vagyok, ilyenkor nem számolnak a következményekkel hogy nem véletlen kattintott rá, hogy 16 éves elmúltam amikor regisztrált? Vagy tesz rá? Néha meg engem küldenek a búsba mikor megmerem említeni, hogy figyu 16 év alatt nem kéne ezen az oldalon lenned, sőt valaki még privátban is mocskolt, érdekes mások is megemlítik ezt de őket nem zargatják pedig én normálisan hívom fel a figyelmét erre...mellesleg mi történik velük? Ahogy látni szoktam a kérdéseiket törlik de magát a fiókjaikat is tiltják tehát már be se léphet vele többet?

2021. okt. 13. 09:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Letiltják őket, de rögtön újraregisztrálnak, szóval nincs semmiféle visszatartó ereje a moderátori intézkedéseknek. Sajnos. Mert nekem sem kis szrosoktól van kedvem “tanácsot” meg véleményt kérni felnőtteknek való témában, miközben nekik az életük legnagyobb gondja, hogy egyes lett a matek tz, nem vesznek nekem a szüleim Iphonet meg anyu nem engedi, hogy sminkeljek a suliba, pedig már 12 éves vagyok.

És nincs tisztelet a kivételnek, mert nincs kivétel. 16 év alattiak nem lehetnek itt és kész. Azt egyébként kifejezetten támogatnám, hogy legyen nekik is egy külön oldal, amit viszont használhatnak.

2021. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11: nem kivitelezhető a külön oldal, mert az EU-s rendelet ugyanúgy tiltja a 16 éven aluliak szülői írásbeli hozzájárulása nélküli regisztrációját. Az pedig nem életszerű, hogy bármelyik szülő majd nyilatkozatot kreáljon és küldözgessen, mert a 14 éves gyerekének már bizsereg, és meg akarja kérdezni, hogy vajon terhes lesz-e, ha nem történt behatolás, és csak ruhán keresztül szexet imitáltak.
2021. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!