Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez jó ötlet a Gyakori fejleszt...

Ez jó ötlet a Gyakori fejlesztésére?

Figyelt kérdés

Már két hete jutott eszembe, hiszen akkor írtam le :) (ehhez a kérdéshez: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1138067.. )


Most, hogy kérdést írjak ki véleményetek iránti kíváncsiságom kielégítése céljából, ezen kérdés adta a motivációt: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1140314..


Bemásolom az ötletemet:

"Olyan is lehetne, hogy a kérdés leírásának szövegében egy vonallal elválasztva lenne egy mező, hogy "szerkesztés". Oda utólag be lehetne írni a javításokat (na nem kihagyott ékezeteket, hanem ha pl. számot írtak el, vagy értelmetlen lett a mondat). Esetleg kiegészítéseket - amiket most külön válasz formájában teszünk hozzá. Azt viszont akár egy oldallal később is írhatjuk, ha akkor jut eszünkbe; de azt a válaszolók csak egy töredéke olvassa el, nem úgy, mint a kérdést."


Mit gondoltok róla?

Végre egy ötlet, ami működhetne!? Vagy a többi GyK-forradalmáréhoz hasonlóan az enyém is h*lyeség? Megoldható lenne?


Köszönöm a válaszokat! :)



2021. okt. 19. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem igen.

De majd mindjárt megjelennek a "Baromság. Küldés előtt át kell gondolni meg olvasni a kérdést."-kommenthuszárok. :)

2021. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

A másiknál már ott van a 34-es, 37-es.

2021. okt. 19. 17:43
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Segítenétek, hogy lehet megfelelően válaszolni?

Előbb kikéred magadnak, hogy te csak véleményeket kérsz és vársz. Majd kipécézed és tételesen felsorolod, hogy aki válaszolni mert és le merte írni a véleményét - de az nem egyezik a tiéddel -, azt melyik komment alá lehet menni lepontozni, jelentgetni, vagy privátban anyázni.


Te elvárod, hogy válaszoljanak az emberek és írják le a véleményüket, de nehogy mást merjenek gondolni, mint te.

2021. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Miva'?

Hol írtam én ilyet?

2021. okt. 19. 18:04
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Baromság. Küldés előtt át kell gondolni meg olvasni a kérdést.-kommenthuszár
2021. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Egy helyen történő tüneti kezelés nem oldaná meg a felületes, kapkodó, bizonytalankodó, vagy figyelemzavaros személyek problémáját.
2021. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos a felületes, kapkodó, bizonytalankodó, vagy figyelemzavaros személyek nem hajlandóak a saját hibáikkal szembe nézni...
2021. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Végre egy ötlet, ami működhetne!? / Vagy a̲ ̲t̲ö̲b̲b̲i̲ ̲G̲y̲K̲-̲f̲o̲r̲r̲a̲d̲a̲l̲m̲á̲r̲é̲h̲o̲z̲ ̲h̲a̲s̲o̲n̲l̲ó̲a̲n̲ ̲a̲z̲ ̲e̲n̲y̲é̲m̲ ̲i̲s̲ ̲h̲ü̲l̲y̲e̲s̲é̲g̲? *


* A megfelelő rész aláhúzandó.

2021. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Bocsi, de ez sem lenne jó :)

Megírod a választ, kommentet.

Később, mondom később, eszedbe jut, hogy elírtad, kimaradt valami.

De addig már válaszoltak rá páran.

A következők már a javítottra válaszolnak.

Az előzőek nem fogják vissza olvasni azt amit már egyszer elolvastak, tehát nem tudják, hogy át lett írva bármi is.

Máris jön a válaszolók közti vita.

2021. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem jó ötlet lenne. A Quora hasonló oldal mint a gyakori, mégis lehet ott is szerkeszteni meg törölni kérdéseket/válaszokat. Nem értem miért kell támadni meg konkrét jelzőkkel minősíteni valakit azért mert felveti ezt az ötletet.


(Nyugodtan lehet lepontozni, de a kérdező a véleményünket kérdezte, én leírtam azt, szóval ettől nem lesz kevésbé hasznos a válaszom :))

2021. okt. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!