Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi a véleményed a gyakori...

Mi a véleményed a gyakori kérdések. hu oldalról?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 17:37
A kérdező szavazást indított:
Primitív
Közönséges
Informatív
Klass
Biztonságos
Nem biztonságos
Utalom ezt az oldalt
Szeretjük
Trollkodokkal nem kell foglalkozni
Rossz
31 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy régen sokkal jobb volt
2021. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
14%
#1, ne kezdjél el gyurcsànyozni!4!4!4! 😅😂
2021. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Mivan? Milyen Gyurcsány?
2021. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szeretni de mellé egy szellemi dühöngő is sokaknak. Az biztos, hogy itt találkoztam a messze legbetegebb, leghihetetlenebb emberekkel is. Kedvencem amelyik beléd köt, de maga se tudja megindokolni, hogy miért.
2021. nov. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem. Még így is, amilyen felhasználók előfordulnak. Jó arra tökéletesen, hogy kicsit kikapcsoljon az ember.

Csak sajnálom, hogy lassan de biztosan a végét járja...

2021. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lassan, de biztosan a végét járja? :O Ezt miből gondolod?
2021. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

2010 óta használom, néhány év kihagyással. Utóbbi két évben járok fel ismét rendszeresen. Nem csak hogy a régi időkhöz képest jóval kevesebb a kérdés, válasz, de még a két év alatt is észrevehetően fogyatkozik a felhasználók száma. Meg ezzel a kérdések és válaszok is.

Két éve ami kategóriákat olvasok, azért néhány percenként jöttek új kérdések. Na most ehhez képest, van, hogy negyed óránként jön egy új, de olyan is van, hogy még ennél is jóval ritkábban.Fél, de akár 3/4 óra is kimarad kettő között egy-egy időszakban. És nem az éjszaka közepére gondolok.

2021. nov. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben igazad lehet. Nekem ami furcsa még itt, az a színvonal drasztikus romlása. Rengeteg a kamu, provokatív, vagy kifejezetten elmebeteg kérdező / válaszoló, akiket valamiért nem törölnek, hiába jelentenek is sokan. Oké, hogy névtelen oldal meg minden, oké, hogy az ember ökörködik, bizonyos szinten még a frappáns, poénos trollkodás is belefér, de belefutottam itt már olyan emberekbe, akik kvázi már a BTK-t súrolták, mégse történt semmi, évek óta mérgezik az elmebajukkal a GYK közösségét.
2021. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a #8 válaszolót. Ez a oldal egy pöcegödör alja. Minden kategóriában 10-ből 8 kérdés kamu-troll-provokatív, 1 kérdés ami googleval megválaszolható lenne, de ő kiírja, 1 kérdés ami valóban igaz. Szánalmas az egész oldal. Ráadásul sok kérdező valóban elmebeteg szinten vannak, mert olyan kérdéseket írnak ki, sőt még privátban is leírják a saját kis dolgukat, amire senki sem kíváncsi. Ez a oldal mivel névtelen, gyűjti a sok aberrált, mentálisan beteg, lelkibeteg embereket és ezek írnak ki kérdéseket és válaszolnak mindennap. Minden kategóriában van egy ügyeletes emberke, akik az itteni gyakori törzstagok ismernek. Mindkettő oldal szomorú. Nem is értem, hogy lehet itt élni a gyakorin az életet napi több órán keresztül, hogy ennyire ismered az itteni tagokat, meg folyton válaszolsz a kérdésekre. De látszik a színvonal, hiszen Berkiék szülését is mennyien nézték és fizettek elő, vagy a ytb mennyire mennek a trash videók. Valóvilágból is 10 széria lement. Mit csodálkozunk, hogy gyakorin is ez kell az embereknek, meg itt érzik jól magukat... pöcegödör alján.
2021. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyébként így igaz, sokakat én is felismerek már pusztán az írásuk alapján. Ez a platform már a facebook-tól is mérgezőbb (most is egy igen értelmes kérdésbe futottam bele). Talán tényleg nem lenne gáz,ha megszűnne.
2021. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!