Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Régebbről gyakorizóktól...

Régebbről gyakorizóktól kérdezem: mióta lett tele az oldal ennyire frusztrált egyedekkel? Pár éve nem ilyen volt, azóta azonban egyre jobban lesz az egész felület egy szellemi dühöngő.

Figyelt kérdés
Jó pár éve ez egy egész szuper kis felület volt, oké, volt pár hülye, de azok hol nincsenek, egész hasznos válaszokat lehetett kapni, lehetett beszélgetni jókat, még privátban is értelmes emberekkel cserélt eszmét az ember. Picit aztán abbahagytam, majd mostanság tapasztalom, hogy teljesen megváltozott a felület: tele van kamu kérdéssel, kötekedő válaszolókkal, semmit nem lehet kérdezni, mert mindent totálisan kiforgatnak, saját belső feszkójukat élik ki még a legártatlanabb kérdésen is. Vannak különb kategóriák, de a családi kérdések, gyerekvállalás kompletten agyhalál szint. A politikán meg sem lepődöm.

2021. nov. 15. 14:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azt aláírom, hogy az átlag polgáré, de mivel az átlag polgár van a Gyakorin, ezért nem teljesen független a kettő. A politikát régen nem nézem, leginkább a családi kapcsolatok-gyerekvállalás-állatok témakörben mozgok, ahol azért sokszor tényleg tombol a bolondok háza.
2021. nov. 15. 19:30
 12/17 anonim ***** válasza:
73%

Két éve jöttem vissza kb. Ez idő alatt is észrevehetően romlott lassan de biztosan a színvonal, de szerintem igazán masszív zuhanásba úgy fél éve kezdett. Hogy tényleg úgy érzi az ember nincs egy értelmes kérdés, valós kérdés, nem huszadjára feltett kérdés. És a válaszolók is higgadtan válaszolnak, meg a kérdésre, nem a saját frusztrációjukat adják ki a témából adódóan.

És azért írtam, hogy úgy érzi az ember, mert, részben, azért vannak normális, valós kérdések, normális válaszolók. Másrészt én meg a látogatottságon vagyok kiakadva. Hogy régebben mennyivel többen jártak fel, mennyivel több válasz érkezett egy-egy kérdésre. Meg is néztem saját igazam bizonyításaként, azt hiszem talán olyan 2013-as kérdéseket. Felnőtt és szexualitás kategóriában. Hát el kellett szomorítanom magam, azoknál a kérdéseknél is olyan 3-6 között mozogtak a válaszok száma. Szexualitásban akadtak több tízes válaszok. Aztán újra csekkoltam a mostaniakat. Hát a mostaniak is hasonlóan álltak....na de a kérdések kiírásának gyakoriságában (sajna) nem tévedtem 😏

2021. nov. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

7: De amíg csak modemes net volt, amit átlagban napi fél órát használtak (mert hosszabb idő jelentős többletköltséget jekenthetett), addig szinte senkinek nem volt szokása ezt az időt trollkodással kitölteni, nem is nagyon volt hol, nem volt annyi fórum. Ugyanez igaz a középsulisokra is, ők sem evvel töltötték el a rendelkezésre álló limitált időt. Akkor mindenki inkább böngészgetett, meg olvasgatta, ami érdekelte.

A 2000-es években is megesett, hogy valaki kóstolgatott valami fórumtopikban, de hogy ilyen egy év alatt hányszor esett meg, azt egy kezemen meg tudtam számolni. Míg most egy évre jut átlagban minimum két tucat ilyen itt meg a Facebookon.

Bárhogy is nézzük, a háztartásbeli korlátlan net elterjedésevel igenis összeköthető a trollkodás növekedése, és ez leginkább kb. 10 éve indult el jelentősebben.

2021. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha a te logikádat követem, akkor azt kell mondjam, korábban te nem neteztél eleget ahhoz, hogy annyi idiótával találkozz mint most.
2021. nov. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Egyébként valóban esik a látogatottság is, plusz vannak olyan kérdezők / válaszolók, akiknek a nicknevét sem kell lássam, már felismerem, mert rendre posztolják ki ugyanazon marhaságukat, és nem veszik le a kérdéseiket. Ennyire kevés lenne a látogató, hogy már a troll és kamu kérdések is maradhatnak? Egyébként de, pár évvel ezelőtt még talán többet is lógtam itt fent, mint most, és nem azt mondom, hogy minden királyság volt, de igenis minőségibb diskurzust lehetett itt folytatni.
2021. nov. 16. 15:09
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
Hát akkor legyen igazad. De tulajdonképpen mit szeretnél akkor elérni a kérdéseddel?
2021. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szerintem leírtam fent. Csak kíváncsi vagyok, miért van ennyire sok agresszív, kötekedő és perverz alak itt fent. Én régebben ezt ne tapasztaltam ennyire durván.
2021. nov. 16. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!