Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nincs hányingeretek ettől az...

Nincs hányingeretek ettől az oldaltól?

Figyelt kérdés

Mert nekem az van.


Elméletileg ez az oldal arra lenne funkcionálva, hogy emberek a kérdéseikre választ kapjanak, erre többségében csak azt látom, hogy egyesek elmondják, ŐK mit szeretnének, aztán Arrivederci Amore! Abszolút lesz*rják, hogy te egy fiatal 18 éves vagy, aki most megy neki a nagyvilágnak, vagy egy mentális beteg, nekik akkor is el kell mondaniuk a rosszindulatú véleményüket, aztán annyi (tisztelet a kivételnek). Lehet itt az országot szidni, de az ország fejlődése nagyban a népességtől függ.


De most őszintén... Csak nekem esik rosszul, ha ilyet látok? És aki tényleg jószívből segítene, az le van pontozva. Így hogy várjátok, hogy normális ország legyünk, ami fejlődik?


2021. nov. 20. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Ha te is normális lennél,nem a pontozás érdekelne,hanem alapból az hogy hasznos tanácsot adhatsz másnak.
2021. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha hányingered van tőle, nem kell használnod, ezt tudtad? Igen, valóban sok a rosszindalatú, frusztrált alak itt is. De nem vagy köteles foglalkozni velük, ahogyan a való életben sem.
2021. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Én is pont ezen gondolkodtam a napokban. :)
2021. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1. Olyan nincs, hogy ami rosszindulatú, nem érdekel. Vagy akkor taníts mester! Hogy kell az ilyen dolgokat ignorálni?
2021. nov. 20. 22:28
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért azt támadjátok, aki semmi rosszat nem tett?
2021. nov. 20. 22:32
 6/13 A kérdező kommentje:
Erre persze senki nem tud (vagy nem akar válaszolni)...
2021. nov. 20. 22:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit csinálni?
2021. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7. Válaszolni. Hogy miért azt támadják, aki semmi rosszat nem tett.


Feltettem egy ártatlan kérdést, erre: olvasd el a első két választ :c

2021. nov. 20. 22:39
 9/13 A kérdező kommentje:
*az
2021. nov. 20. 22:40
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első válasz is az enyém,meg a 7. is,nézd meg a nevet.
2021. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!