Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nincs hányingeretek ettől az...

Nincs hányingeretek ettől az oldaltól?

Figyelt kérdés

Mert nekem az van.


Elméletileg ez az oldal arra lenne funkcionálva, hogy emberek a kérdéseikre választ kapjanak, erre többségében csak azt látom, hogy egyesek elmondják, ŐK mit szeretnének, aztán Arrivederci Amore! Abszolút lesz*rják, hogy te egy fiatal 18 éves vagy, aki most megy neki a nagyvilágnak, vagy egy mentális beteg, nekik akkor is el kell mondaniuk a rosszindulatú véleményüket, aztán annyi (tisztelet a kivételnek). Lehet itt az országot szidni, de az ország fejlődése nagyban a népességtől függ.


De most őszintén... Csak nekem esik rosszul, ha ilyet látok? És aki tényleg jószívből segítene, az le van pontozva. Így hogy várjátok, hogy normális ország legyünk, ami fejlődik?


2021. nov. 20. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Válaszadás szempontjából egyetértek a #1-el. Nem kell foglalkozni az olyanokkal akikről írsz. Legyen az az ő bajuk, hogy olyanok amilyenek.


Viszont ha egy kérdező szempontjából nézzük, akkor már a kérdezőnek van igaza. Mert ha nagyritkán előfordul, hogy valaki komolyan segítségért jön az oldalra, és őt kezdik el oltani, neki nehéz túllépni a bunkó válaszokon. Neki minden olyan csak még egy döfés az egyébként is rossz állapotába.


De rosszul azért nem vagyok az oldaltól. Valószínűleg akkor nem járnék fel.

2021. nov. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Fogadni merek, hogy a válaszadók többsége, ha élőben látná azt, aki kérdez, már nem merné abban a stílusban elmondani a véleményét, ahogy így itt leírja. És ha a kérdező visszakérdezne, akkor semmi értelmeset nem tudna tovább mondani. Csak azt nem értem, mire jó ez. Miért nem lehet valamire normálisan válaszolni bunkózás helyett?
2021. nov. 21. 06:45
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy sokan itt élik ki magukat, akik az életben nem mernek a sarkukra állni csak szeretnének.
2021. nov. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!