Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van hányingerem minden...

Miért van hányingerem minden szagtól?

Figyelt kérdés
Általában futás után is hányingerem van magamtól, mások viszont nem érzik. Tesi orán is ha valaki beizzad mellettem, akkor általában rettentő hányinger kap el és öklendezek? Viszont a többieknek megse kottyan, szóvá se teszik. Általában még a főtt tojástól is.
2019. okt. 12. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert bekepzeled.. semmi rossz akarat de csak erted. Pl.: "Futottam egy kort biztos izzadok" es mar be is kepzeled.
2019. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább szagold az ellenkező nem illatát. Gondolom wc-n nem vagy rosszul. Bár már velem is volt, hogy majdnem hánytam, amikor megcsapott valaki szaga a budiban.
2019. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert terhes vagy.
2019. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, nagyon durva. Most is egy hajléktalan szagát megéreztem a villamoson, le kellett szállnom, majdnem elhánytam magam. Elképesztően érzékeny vagyok a szagokra.
2023. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ez mindig így volt, nem vagyok terhes.
2023. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!