Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Biztos szükség van a toplistár...

Biztos szükség van a toplistára, nem lehetne azt megszüntetni?

Figyelt kérdés

Ösztönzőként hozták létre, de nem egy embernél olvastam már, hogy pont az fogta vissza az oldal használatában, mikor szembesült mennyire elöl van a toplistában.

Én is így vagyok.

Másrészt...

nem egy embertől hallottam már privát beszélgetésben, hogy nézegeti a toplistát. Van aki onnan nézi korábbi ismerőse mennyire aktív, van aki még azt is nézi, hogy mennyi kérdést ír ki valaki. Volt hogy mástól tudtam meg mennyire elöl állok.

Pedig mi köze bárkinek is, hogy én mennyit használom az oldalt!?

...csak ha már úgyis az anonimitásra épül...


2021. dec. 21. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De mivel nem látszik a neved, ezért toplistán szereplő névvel nem tudnak összekötni.
2021. dec. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél róla tudomást, ne nyisd meg. Csak annak releváns és érdekes a toplista, aki azt nézegeti.
2021. dec. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A magyarázatom második fele miatt mondom inkább. Én nem nézegetem, de már többektől hallottam, privát beszélgetésben, hogy ők igen. És hogy én hol állok, meg hogy látják új kérdést írtam ki...
2021. dec. 22. 09:42
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Biztos, hogy gyorsan leépíteném az ilyen stalker jellemű embereket, miután elmondom nekik hogy emiatt tiltom a privátot tőlük.

Itt a megoldás már személyiség és hozzáállás függő és nem technikai, hogy ki és miért válaszolgat a privátokra vagy sem. Én például senkiére nem válaszolok, mert így marad teljesen anonim az oldal. Ha valakinek baja van, akkor írja le a kérdése alá, hogy más is lássa és a válaszból más is tanulhasson. A magánjellegű beszélgetésekre pedig biztos nem egy anonim oldalt fogok használni, ahol fogalmad sincs arról hogy ki épp kinek-minek adja ki magát és mit kamuzik össze neked.


Abban azért biztos lehetsz, hogy csak mert neked ezért és azért nem tetszik, nem fogják megszüntetni a toplistát. Nem fog hozzád igazodni senki, ellenben te változtathatsz a használati szokásokon. Ne válaszolj privát üzenetekre.

2021. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
töröld magad, és regelj be újra
2021. dec. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 krwkco ***** válasza:

"Pedig mi köze bárkinek is, hogy én mennyit használom az oldalt!?"

Nem értem, hogy hogy vált ez problémává. Ha nem mondod el senkinek a nicknevedet, akkor hogyan kapcsolják össze veled az információt?

Még ha minden privátra válaszolsz is, abból hogy mzperx elől áll a listákban, hogy derül ki, hogy Kovács József a teljes munkaidejét a gyakorin tölti?

2021. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

Egyrészt, szegény felhasználók, akik annak idején nem jöttek rá, hogy nick névvel kellene regisztrálni, és a saját nevüket használták... ami nem egy esetben ritka név, tehát facebookon könnyen meg lehet őket találni.

Másrészt, idejön az ember segíteni, kérdezni, erre versenyeztetik...

Nem utolsó sorban én az egyik kategóriában Top 1 vagyok a toplistán, és igen, rám sajnos ösztönzően hat, még akkor is, ha szeretnék ismét kevesebb időt tölteni itt (már kétszer leszoktam, volt, hogy évekig nem jöttem fel, de tavaly tavasszal sajnos ismét feljöttem, azóta nem szabadulok)

Én sajnos úgy vagyok vele, hogy ha az első a toplistán az ember, azt nem szívesen engedi el :(

2022. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!