Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha törlöm a fiókomat a kiírt...

Ha törlöm a fiókomat a kiírt kérdések is törlődnek?

Figyelt kérdés
Van egy másik fiókom ahonnan sok hülye, gyerekes kérdést írtam ki (főleg lányokkal kapcsolatban). Szeretném törölni. Pontosabban már töröltem a fiókot de a kiírt kérdések is letörlődnek?
2022. jan. 25. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdések és a válaszok sem törlődnek a fiók törlésekor.

GYIK leírja:

https://www.gyakorikerdesek.hu/help

2022. jan. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg tudod nézni akár ha rákeresel egy régi kérdésedre és láthatod, hogy ott lesz.


Max akkor törölnék talán ha külön mailben megkérded aaz üzemeltetőt, hogy szeretnéd töröltetni őket, de akkor sem biztos.

2022. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha még nem törölted volna a fiókodat, most mondtam volna, hogy szimplán csak írj ki egy olyan posztot amibe beleírod, hogy 16 éven aluli vagy és seperc alatt törölnek mindent, ami a profilodhoz köthető, hisz egyből jelentik a kérdést! (Jó, mondjuk én is szoktam jelenteni a kiskorúak posztjait...)
2022. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!