Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Utálom, ha szépen megválaszolo...

Utálom, ha szépen megválaszolok egy kérdést, veszem a fáradtságot hosszú receptet irok pl. és a kérdező nem reagál rá?

Figyelt kérdés
Ti is visszanézitek a kérdéseiteket, és a megválaszoltjaitokat?- és a TOP listát reggel?
2010. szept. 9. 19:40
1 2 3
 1/28 zsana1495 ***** válasza:
92%
Én visszaszoktam néznim és ezen én is kiszoktam akadni, hogy ha már megteszem, hogy segtíek, válaszolok a kérdésére, akkor azért annyit írhatna, hogy köszi.
2010. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
92%
Igen, ez bosszantó és elég nagy hibája ennek a "rendszernek".
2010. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%

énis mindik megszoktam nézni hogy válaszolt-e rá a kérdező

csak sajnos azt nemhozza a megválaszoltaknál előbbre, és kikell keresgetni

toplistát hollehet megnézni?

2010. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%

Igen idegesítő. Persze az is lehet,hogy még azóta nem lépett be,hogy megköszönje.Nálam is van,hogy csak 2-3 nap elteltével van időm a válaszokat megköszönni..

25/N

2010. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Bocipók ***** válasza:
87%

Én a TOP listát nem nézem, csak a megválaszoltjaimra a többi választ, meg azt, hogy le vagy felpontoztak-e.

De azt tökre nem szeretem, hogy pl.hasznos választ adtam, egy csomóan reagálnak rá a kommentek között, hogy igen-igen szerintük is, és igazam van, de nem jelölik be, hogy számukra hasznos, így egyre kevesebb százalékot kapok. :(

2010. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 baranyi kálmanné ***** válasza:
76%
Evvel én is így vagyok nagyon fel idegesít,mert én ha ki írok egy kérdést akkor szoktam rá válaszolni,vagy meg köszönöm.
2010. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is rosszul esik, ha sokat írok a kérdezőnek, az meg le se szarja a válaszomat :S Volt, hogy kijavítottam pár napja valaki angol szövegét, de nem írt vissza eddig semmit...Nagyon sajnlom amúgy, hogy a kérdező kommentje már nem teszi a lista elejére a kérdést :@
2010. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
22%

Miért, te azért segítesz, hogy utána megköszönjék?

Vagy netán azért, hogy a toplistán előrébb kerülj?


Én nem várok a válaszért cserébe semmit.

Annak örülök, ha tudok segíteni, nem annak ha utána megköszöngetik. Semmiképp nem tölt el utálattal, ha ezt nem teszi meg valaki.

2010. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Bocipók ***** válasza:
82%
Azért szerintem akkor is illene megköszönni.
2010. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
szerintem meg az lenne a minimum hogyha segitettem neki, legalább megköszöni
2010. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!