Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Utálom, ha szépen megválaszolo...

Utálom, ha szépen megválaszolok egy kérdést, veszem a fáradtságot hosszú receptet irok pl. és a kérdező nem reagál rá?

Figyelt kérdés
Ti is visszanézitek a kérdéseiteket, és a megválaszoltjaitokat?- és a TOP listát reggel?
2010. szept. 9. 19:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
nade mértnem lehet elmondani hogy holkell megnézni a toplistát..?
2010. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
86%
Bal oldalt a menüben rákattintasz a Főoldalra,alatta kijön a nagy csomó kategória,lefelé görgetsz,és alulról a második a Toplista!
2010. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
68%
kösszönöööm szépen
2010. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Én most köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a pont, kivéve annak, aki csak annak örül, hogy válaszolhatott, nem a köszönömért. Ezt sem pontoztam le, de demagógnak tartom,őszintétlennek.Az emberek gyarlók, és bizony várnak az elismerésre.
2010. szept. 9. 20:17
 15/28 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!!! :D
2010. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
35%

Gondoltam, hogy ez lesz a reakciód. Mindig ez van. Aki nem úgy gondolkozik, mint az átlag, azt már meg kell bélyegezni különféle jelzőkkel.


Nézz utána a demagóg jelentésének, mert nem megfelelően használtad.


Mikor másokról nyilatkozol, főleg olyanról akit nem is ismersz, soha ne magadból indulj ki. Az ritkán vezet korrekt véleményre.


Másoknak úgy szeretek segíteni, hogy lehetőleg meg se tudják, hogy én voltam. Egyszerűen így neveltek.

Ez így van, akármit is hiszel vagy gondolsz.

2010. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 zsana1495 ***** válasza:
64%

Első vagyok:

Én sem azt várom, hogy 5 perc után írjanak rá egy köszönömöt, de ha már több hét elteltével sem reagál rá semmit? A kérdezőnek jólesik a válasz,(főleg, akkor ha hasznos is) de akkor a válaszolónak is, ha értékelik azt.

2010. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
20.44-es, lehet, hogy a demagóg Neked mást jelent, de szerintem belefér.Még most is hamisnak tűnik az álláspontod.Felpontoztalak a végén, de csak a bátorságodért, hogy képes vagy szembe úszni az árral, miközben előre tudtad a reakciókat.Különben általában én is ilyen vagyok, de pont itt megtanultam, hogy milyen válaszokkal lehetsz népszerű.Ezért vagyok jóval 90 feletti.
2010. szept. 10. 07:12
 19/28 anonim ***** válasza:
45%
"Népszerű"---->ezen behalokxD
2010. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

"Utálom, ha szépen megválaszolok egy kérdést, veszem a fáradtságot hosszú receptet irok pl. és a kérdező nem reagál rá?"


Igen, utálod.

2010. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!