Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy egyesek...

Miért van az, hogy egyesek bunkó választ adnak, elhumorizálnak komoly kérdéseket és egyáltalán nem segítenek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 18:35
 1/9 zsana1495 ***** válasza:
mert sok az olyan ember, aki heccből regisztrál az oldalra? Úgy tesz vele, úgy sem tudja senki, hogy ki ő, és azt ír, amit akar(értem ezt a bunkó válasz alatt)
2010. szept. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
mert fáj a lábam
2010. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
meg a lábam is
2010. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit véresen komolyan venni. Mindig belefér egy-egy jópofa megjegyzés. (Persze a bunkóság az más...) Akinek van humorérzéke, az ezt el tudja viselni, a "komoly" választ úgyis megkapja majd másoktól...
2010. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem a humorral nincs bajom...csak a tahósággal
2010. szept. 11. 18:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Terhes vagy.


Na jó komolyra fordítva: Engem is idegesít... Miért nem a humor kategóriába poénkodnak? Én is azt teszem, de a komoly kérdések azok komoly kérdések

2010. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Többnyire hülye kérdésre megy hülye válasz.
2010. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mer jooooooo!


S.

2010. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én ilyennel az ezotéria rovatban találkozom nagyon gyakran. De hát ahhoz nagyon komoly lelki erő kell, hogy komoly választ írj egy olyan kérdésre, hogy "Hogyan tudhatnám meg az igazi nevemet" vagy "120 kiló vagyok és 2 méter magas. szerintetek egy szellem ki tudna ütni?" :D
2010. szept. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!