Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha felteszek egy kérdést,...

Ha felteszek egy kérdést, amire komoly választ várok, akkor miért tőrlik ki azzal az érvel, hogy nem adhatnak cannabissal kapcsolatos tanácsot?

Figyelt kérdés
ez diszkriminációk minősül, mivel január óta igenis adható a törvény szerint tanács, pedig én csak azt szerettem volna megtudni, hogyha kajába rakok füvet, azt hogyan készítsem el? lehet ételek témába kellett volna feltennem?
2009. okt. 31. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Egy magáncég által üzemeltetett fórumon a hozzászólás nem jog, hanem privilégium. Azt csinálnak amit akarnak, mert az övék.

Amúgy meg jól is teszik. Menj az szdsz fórumára az ilyennel, ne itt reklámozd.

2009. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
olajba vagy vajba süsd a füvet, amíg zöldes-barás színe nem lesz a vajnak/olajnak. szűrd le, és innentől fogva bármien ételbe fölhasználhatod a THC tartalommal bíró vajat/olajat. Jah és sajnos utána már nem tudod elszívni, mert kimegy belőle a THC.
2009. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ!.

.

.

első, te egy anti füves vagy , de erre nem voltam kíváncsi! muszáj volt odaírni a végére azt a pár szót?! nembaj, lepontoztalak :D és nagyon jól esett :)

2009. okt. 31. 21:11
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Tudod te mi az a diszkrimináció?
2009. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Egészségedre, füveske. Én meg jelentettem a kérdést. Bebebe :)
2009. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

atyaég utolsó, ezt komolyan gondolod? egy óvodás gyerek értelmi szintjén vagy. saját magadat minősíted az első hozzászólásoddal együtt.

szomorú, hogy annyira egyszerű vagy, hogy azt gondolod, mindenki egy politikai eszme fanatikusa, és aszerint cselekszik, gondolkodik stb.

elkeserítően ocsmány embertípus vagy. gratulálok.

2009. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Húha, beszól a tolvaj az áldozatnak, hogy hogy merészel kerítést felszerelni.

Kis barátom, a cannabis kábítószer. Még dohányárut se lehet reklámozni a tévében, pedig annak a fogyasztása már évszázadok óta beépült a kultúránkba. Erre idejöttök, ahova a kérdések és válaszok színvonala alapján jórészt egy tinédzserekből álló közönség jár, kiforratlan személyiséggel, és még nektek áll feljebb, ha szólnak, hogy ezt nem itt kéne.

Takarodj a narkós haverjaiddal együtt olyan helyre, ahol ezt még egy ideig eltűrik. Próbálnád meg az én házam előtt reklámozni személyesen...

2009. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
az alkohol kábítószer, mégis reklámozzák. :)
2009. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
utolsó! hidd el nekem, hogy te is ismersz egy csomó füves embert, csak nem tudsz róla! A hozzáállásod a témában egyáltalán nem válasz a kérdésemre! A válaszod nem a kérdés lényegére törekszik, hanem egy olyan saját szubjektív véleményre az adott témában, amelyre azok nem kíváncsiak, akiknek ezt a kérdést feltettem, te egyáltalán nem tudsz semmit a témáról, így értelmetlen volt válaszolnod a témában! De azért köszönöm szépen szórakoztat! Fogd fel, a fű jelen van, a fűt nem lehet eltitkolni, nem lehet róla, nem beszélni!
2009. nov. 1. 17:48
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Jó kis érvelések. Én se vagyok szent. Én magam dohányzom, mégse támogatom, hogy reklámozzák a tévében, mert tudom, hogy káros (azonkívül marha drága is), és elég baj nekem, hogy függök tőle, nem kell, hogy más is rászokjon. Mert igenis függőséget okoz az is, pedig az nem kábítószer! A fű meg, amellett hogy szintén függőséget okozhat, ugródeszkául szolgálhat a keményebb drogok felé is.

Te vedd tudomásul, hogy nem fogjuk tudomásul venni a jelen helyzetet, hanem mindig is küzdeni fogunk ellene, mert nem akarjuk, hogy a gyerekeink függjenek attól a sz@rtól! Tetszik nektek vagy sem!

2009. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!