Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Kaptál már itt gyakorin...

Kaptál már itt gyakorin igazán hasznos válaszokat komolyabb témákban? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Pl. munkával, iskolával kapcsolatosan?

Sokszor lehet látni, hogy emberek már csak azért is trollkodnak és sokszor elviszik teljesen más irányba a válaszokat. Egymásnak ugranak és összevesznek a semmin..


2022. febr. 17. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én az informatika rovatban szoktam kérdéseket kiírni, és persze válaszokat, és ott az esetek nagyrészében segítenek az emberek. Az Elektronikus eszközök/Mobiltelefonok, valamint a számítástechnika az, amiről szó van.

2022. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kérdéseim nagyobb részére érkezett értelmes válasz
2022. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször is. Volt például, hogy a lakásfelújítással kapcsolatban volt kérdésem nőként, tök korrekt válaszokat kaptam. Persze nem mindig, de inkább pozitív a mérleg.
2022. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hűtő vásárlás, porszívó vásárlás, okosóra vásárlás, informatika témában...ilyenek.
2022. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!