Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki aki komolyabban ért a...

Valaki aki komolyabban ért a gépekhez el tudná magyarázni? (Csak normális válaszokat légyszíves)

Figyelt kérdés
Olyan aki nagyon benne van a gépek világában és érti ezt az egészet az tudna nekem valami oldalt linkelni ahol tudnék egy picit tájékozódni erről az egészről vagy esetleg le tudná írni hogy egy gépben mi mire kell és mire most jelenleg teljesen az alapokra gondolok vagy hol tudnék tapasztalatot szerezni mert eddig csak játszottam és most elkezdett érdekelni ennek az egésznek a világa csak nem tudom hol tudnék ilyesfajta információkat szerezni. Előre is köszi a válaszokért.:)

2016. jan. 6. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egy elég tág fogalom,itt a GYK-n is tudsz tájékozódni,nézz rá régebbi kérdésekre.Tapasztalatot szerezni meg több féle módon is lehet,legtöbbször problémák megoldásával.Mondjuk én az IT nem minden ágát tudom,a programozás mondjuk(még)messze áll tőlem,valaki meg ahhoz ért jobban és máshoz kevésbé.
2016. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 meszike91 ***** válasza:

Prohardver.hu


A fórumon rengeteg információt találsz szinte mindenről ami számítógéppel kapcsolatos.

2016. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jelenlegi gépem tartozékai amiket tudok

Processzor: Intel Core i5(i5-4590)

RAM: 8GB

Videókártya: GeForce GTX750 Ti 2GB

Merevlemez: 1TB HDD

Remélem azért ezeket jól tudtam. Mégegyszer köszönöm ha valaki segít.

2016. jan. 6. 21:45
 5/5 donfetibo ***** válasza:
2016. jan. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!