Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egy elmebeteg bombáz engem...

Egy elmebeteg bombáz engem trágár, ocsmány privát üzenetekkel. Mire jó ez neki?

Figyelt kérdés
Én senkinek nem küldök privátot, de egy elmebajos üzenget nekem alpári dolgokat. Mire jó ez neki? Erre veri ki a lompost? Ezen élvezkedik?

2022. febr. 18. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le. Sok beteg ember él közöttünk, és itt úgy hiszi, hogy még védve is van a névtelenség miatt. De lehet, nincs is tudatában annak, amit tesz.
2022. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen “levelező társam”.

Felváltva irtunk egymásnak szebbnél szebb dolgokat.

Én jókat derültem a dolgon, nem vettem komolyan. Ő lehet igen mert 20-25levél után inkább tiltott. Kicsit sajnáltam is mert szinte jobban vártam a levelét mint a fizut.

Ez a nagy korlátozások idején volt így egy színfolt volt az életemben🙂.

Ha téged zavar egyszerűen tiltsd le, ha annyira nem akkor menj bele a játékba.

2022. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok

Azt hozza kell tennem h a levelek tartalma inkább a másik fél édesanyjával és családtagjaival, azok foglalkozásával foglalkozott. persze mindig meg tudtuk lepni egymást😂

2022. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2-3 😂 Szórakoztató is tud lenni a hasonló játék :D Bár pont ilyenben még nem volt részem, de én is csípem mikor a másik véresen komolyan veszi az itteni dolgokat, rémfelháborodott, én meg csak mosolyogva reagálgatok rá.
2022. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira zavar tiltsad le.

Sok oka lehet, hogy valaki miért ír ilyen fajta privát üzenetet. Kár belemenni a részletekbe, mert sok lehetőség van. Ha neked ez nem tetszik, vagy nincs hozzá kedved, akkor tiltsad le és kész.

2022. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Tiltsd le.

2. Képernyőképes bizonyítékkal írj a modiknak emailt és törlik az illető fiókját.

2022. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dzsoki ***** válasza:
100%
Akár már elsőre is tilthatod. Amennyiben válaszolsz,azt vagy az ő stilusában vagy elegánsan tegyed! Sok hete,én is kaptam egy üzenetet. Semmi más nem volt benne,csak az,hogy gci. E is volt benne,de az itt,nem megy át. Visszaírtam,hogy kedves gci,köszönöm,hogy bemutatkoztál,de mi az amivel megtiszteltél,hogy írtál? Azóta,se kép,se hang.
2022. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!