Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha csak egy IP-címről lehet...

Ha csak egy IP-címről lehet regisztrálni Gyakorira, akkor az egy háztartásban élők nem is használhatják egyszerre?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy ha én regisztráltam, akkor a testvérem egy másik itthoni készülékről nem tud regelni?


Illetve ha mondjuk a tesómat a szomszéd szobában letiltják, akkor automatikusan én is tiltva leszek a közös IP-cím miatt? Ő láthatja, ha én aktív vagyok Gyakorin?



2022. febr. 22. 19:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
7-es: nem elbeszélget magával, hanem pl egyes témákat más-más profilról ír ki, így nem annyira könnyü beazonosítani, egy-egy kérdéséhez tud válaszokat írni úgy ,hogy nem látják a többiek, hogy ö a kérdezö, jobban le tud valakiket pontozni, stb.
2022. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Az biztos, hogy ha apuka lepontozott egy választ, anyuka már nem tudja azt pontozni, maximum mobilnetről vagy másik wifiről.
2022. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

És akkor a többiek a lakásban tudják, hogy milyen kérdéseket értekelek? Hol vagyok jelen?

Vagy ha valakit tiltanak és írok, hogy mi történt, akkor elárulják a másik felhasználó nevét?

2022. febr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
16%

Nem árulják el a másik felhasználó nevét, csak hogy veled azonos IP címmel tiltás volt.


Tök életszerű amúgy, hogy egy családban négyen gyakoriznak és pont ugyanannál a kérdésnél akarnak értékelni (sarcasm) 😂

2022. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
79%
Én egy évig ki voltam tiltva. Amikor kitiltottak, beléptem egy másik felhasználómmal, de avval sem tudtam többé kommentelni, kérdezni és pontozni, pedig egész addig ment azzal is. Pedig amazt a felhasználómat még másik gépen és másik IP-n regeltem. És máshol sem tudtam vele többé belépni. (És most sem tudok. Ezen a felhasználómon oldották csak fel a tiltást egy év után amikor kikönyörögtem.)
2022. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!