Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jó ötletnek tartanád azt a...

Jó ötletnek tartanád azt a változtatást, hogy kérdéseket is lehessen pontozni úgy, mint a kommenteket?

Figyelt kérdés

Hogy a kérdés hasznos-e/nem hasznos, így lényegében ezzel a kérdezőt is lehetne értékelni, minősíteni. Pontosabban a kérdés minőségét/hasznosságát lehetne minősíteni. Így a troll/értelmetlen kérdéseket le lehetne mindig pontozni.


Kommenteknél meg a hasznosságon kívül lehetne értékelni azt, hogy mennyire tetszik neked a válasz. Ez 2 féle értékelési típus lenne. Hasznosság és kedvelés.



2022. febr. 28. 18:42
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
18: Olyasmi lenne, mint a Facebooknál a dühös/vicces/szomorú szmájlik.
2022. febr. 28. 20:37
 22/30 A kérdező kommentje:
Szóval én ilyen fejlesztéseknek örülnék.
2022. febr. 28. 20:45
 23/30 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, szerintem egészséges lenne rád nézve, ha kicsit kilépnél a való életbe, és nem a gyakorit tartanád életed értelmének, fő elemének.

És ezt most a lehető legjobb szándékkal írtam.

2022. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
23: Jó ötlet. Viszont sajnos munkahelyeken kb mindenhol visszautasítanak, barátaim meg mind elhagytak. Ezen kívül csinálok még 1-2 dolgot, az igaz. Politikát szoktam követni. Itt meg egy közösség része vagyok. Most ha kiköp magából engem a társadalom, nem tudok mit tenni. 🙂
2022. febr. 28. 21:17
 25/30 A kérdező kommentje:
23: Nekem a Gyakori sokkal több, mint egy sima oldal. Közösségi tér, kapcsolódás, terápia, személyes napló, szociális háló, társas kapcsolatok, tudásbázis, visszajelzés, önismeret, tájékozódás, érdekes témák, nézőpontok ütköztetése, vélemény és eszmecsere, időtöltés, szórakozás, hobbi... - és a sort hosszasan folytathatnám, ez így nekem a maga összességében a Gyakorikérdések.
2022. febr. 28. 21:22
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

"18: Olyasmi lenne, mint a Facebooknál a dühös/vicces/szomorú szmájlik."

Az egy közösségi oldal, ami elvileg arra van, hogy a távol lévő embereket is közelebb hozza egymáshoz.

2022. febr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Azt ki lehetett olvasni a kérdésedből meg a kommentjeidből. Sajnálom. Komolyan keress más elfoglaltságot, "társaságot" is magadnak. Részben mert ez itt csak önámítás, egyoldalú, másrészt soha nem lehet tudni meddig tart.
2022. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
27: Jó lenne majd idősen 80 éves fejjel visszatekinteni rá, miket is írtam. 🙂 Mint egy napló, olyan.
2022. febr. 28. 22:01
 29/30 NTBS ***** válasza:
100%
Nem, mert mindenkinek más a fontos kérdés.
2022. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
70%
2# mondjuk félig jó ötlet mert a kérdrzők sokszor kihasználják ezt és azt írnak amit akarnak mert max idegelni fogják magukat a válaszolók max jelenteni lehet de a moderátorok sokszor.
2022. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!