Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez mással is előfordul?

Ez mással is előfordul?

Figyelt kérdés
Szóval ma teljesen átlagos kérdést tettem ki egy gondomról, szerencsére minden válasz hasznos és normális hangnemben jött. De valahogy betalált egy akinek nem tetszetős stílusa volt és utána még beszélt, pedig semmi okot nem adtam neki, hogy továbbra is feleslegesen válaszoljon. Nem sok kommentet kaptam azóta de ez az egy valamiért pont betalált...Először próbáltam elmagyarázni, de utána látszott hogy unatkozik vagy troll és élvezi, hogy beszólhat. Ilyenkor mi a legjobb, ha nem reagálok neki nagyon majd megunja? A kérdésemet nem szeretném nem figyelni többet, mert még aktuális csak zavar, hogy valaki ott kifiguráz miközben mindenki normális választ ad. Most is próbáltam röviden meg nem is az ő kommenjteire válaszolni, de direkt mondja tovább. Ellenben többen írtak hasznos választ is, sőt páran átérzik a gondomat amiről a kérdés született...De látom, hogy nem csak én vagyok az akinek nem tetszik a stílusa és a haszontalan válaszai, mert jól lepontozták.

2022. ápr. 1. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor az a legjobb, ha figyelmen kívül hagyod. Max. egyszer szólsz hagyja abba, de nem állsz bele vele egy vitába. Mert az csak olaj a tűzre az ilyennél.
2022. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik kérdés az?
2022. ápr. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jobb oldalon katt a felkiáltójelte és utána katt az 'A válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar'-ra.

Be kell jelenteni és törlik.

2022. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!