Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van itt olyan akinek 80-90...

Van itt olyan akinek 80-90 százalékos a válasz hasznossága?

Figyelt kérdés
Hogy értétek el ezt az átlagot? 74%om van de ahogy néztem a válaszaimat és láttam néhányat jól lepontoztak, valamelyiket meg fel. Egyszerűen nem tudok feljebb menni, pedig próbálok hasznos válaszokat adni. Milyen kategóriákba érdemes írni ahol tutira nem pontoznak le vagy ti milyen válaszokat adtok?

2022. ápr. 28. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Mi leszarjuk a százalékot. Nem pontgyűjteni jövünk ide hanem válaszolni.
2022. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Minél több válaszod van, annál nehezebb, és akkor sem úgy kell válaszolni ahogy te gondolod, hanem úgy, hogy a válaszod megfeleljen a többségnek, ami nem jelenti ugyanazt mint a hasznosság.( Nekem 8800 válaszom van, és 71 százalékon állok, nagyon régóta nem változott semmit)
2022. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1.Én meg lesz.rom az ilyen válaszokat. Olyan válaszokra vagyok kíváncsi akik tudnak a kérdésre válaszolni.
2022. ápr. 28. 16:51
 4/18 A kérdező kommentje:
2.köszi!
2022. ápr. 28. 16:52
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Én 79 %-ban adok hasznos válaszokat és 80 %-ban hasznosan értékelem mások válaszát.
2022. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
91%-os vagyok, sajnos a klisés segítségen kívül jobbat nem tudok: ne sértegess, írj helyesen, maradj a témánál. Nekem elektronikus eszközöknél és számítástechnikában van a legtöbb "jó" válaszom, mert abban viszonylag jó tanácsokat tudok adni, ez már tőled függ, hogy mihez értesz jobban.
2022. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

"Mások értékelése alapján 86%-ban hasznos válaszokat adsz."

Nem vagyok bunkó, nem trollkodok (feleslegesen sokat legalábbis), nem offolok.

De így is van olyan, hogy egy teljesen objektív, tényszerű dologra beírom a helyes választ, aztán olyan piros lesz, mint egy szép érett alma :) Sajnos nincs olyan, hogy "tutira nem pontoznak le".

2022. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 83 %- on vagyok. Csak leírom a véleményemet, és így értékelik. Csak olyan kérdésre adok választ amiben biztos vagyok. Nem foglalkoztam soha a százalékokkal.
2022. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Két oldal van:

1. Vagy fórumként értelmezed az oldalt és szubjektív kérdésekre is válaszolsz: cserébe személyesebb módon tudsz másoknak segíteni tapasztalattal vagy véleménnyel, de az ellentétes vélemények miatt nagyobb arányban fognak lepontozni.

2. Vagy konkrét kérdés-válasz oldalként értelmezed az oldalt: kizárólag objektív kérdésre objektív választ adsz, és beállsz robotnak vagy csicskának, aki mások helyett használja a Google-t, kutatja a válaszokat és a már kész válaszokat adod a kérdező szájába pusztán azért, mert az ilyen kérdések 90%-a 10 másodperc alatt megoldható lenne, de a kérdező nem hajlandó vagy képes használni a keresőt. Cserébe jobb lesz a statisztikád, de ugyanúgy el kell viselned azt, ha a kérdező meggyőződéses hülye és ragaszkodik a saját tévképzeteihez, a trollok elolvasás nélkül is lepontozzák a válaszaidat pusztán azért mert válaszoltál, hiába kifogástalan megoldást ad a kérdésre.


Akármelyiket csinálod, csak lefelé lehet menni százalékban, eltérő sebességgel.

Ennyire görcsösen ezért nem is kell ragaszkodni a jó számokhoz és szép statisztikához, toplistás helyezésekhez és egyéb dolgokhoz, mert ezzel csak saját magadat cenzúrázod és korlátozod, nehogy véletlenül egy virtuális mérőszám csökkenjen. Ez ugyanolyan káros mentális szemlélet, mint aki a népszerűséget és kivagyiságot like-ban méri, és az határozza meg őt és méri magát másokhoz.

2022. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem 81%
2022. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!