Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van itt olyan akinek 80-90...

Van itt olyan akinek 80-90 százalékos a válasz hasznossága?

Figyelt kérdés
Hogy értétek el ezt az átlagot? 74%om van de ahogy néztem a válaszaimat és láttam néhányat jól lepontoztak, valamelyiket meg fel. Egyszerűen nem tudok feljebb menni, pedig próbálok hasznos válaszokat adni. Milyen kategóriákba érdemes írni ahol tutira nem pontoznak le vagy ti milyen válaszokat adtok?

2022. ápr. 28. 16:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

[Milyen kategóriákba érdemes írni ahol tutira nem pontoznak le?]

Ha neked mindegy, hogy a 247 kategória melyike az, ahol „tutira nem pontoznak le”, mert egyaránt képes vagy hasznosnak értékelt válaszokat írni – csak néhányat említve – pl. Rovarok, ízeltlábúak, Szemproblémák, Álomfejtés, Atkins diéta, Bölcsődék, Közlekedésbiztonság, Törvények, jog, Adózás, könyvelés kategóriákban, akkor olyan tudáskincsed van, hogy mindegy, hova írsz válaszokat.

Ha az van, ami van, hogy ott válaszolsz, ahol tudsz, akkor annyi a válaszhasznosságod, amennyi.


A jogosultsági szint az egyetlen, amely válaszadási százalék miatt korlátozhatja a Gy.k. teljeskörű használatát, de 70% a legmagasabb, korlátozás nélküli, 5. szinthez is elegendő.

2022. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem százalékra megyek, hanem arra, hogy a kérdésre válaszoljak helyesen. Azaz igyekszem csak oda írni választ, ahol van némi rálátásom, hozzáértésem. Igyekszem mellőzni a trollkodást és másokra reagálást.

Főleg közlekedés kategóriában válaszolok, ott 82% a válaszaim hasznossága, 1100+ válasz alapján. A többi kategóriában is 83-90% a hasznosságom az értékelések alapján. Ezekben a kategóriákban összesen kb 100 válaszom van. Átlagban 83%-os vagyok.

Olyan kategóriába, olyan kérdésekre érdemes választ írni, ahol hasznos és helyes választ tudsz írni. Igyekezd kerülni a véleményalapú válaszolást, mert ott másoknak más lesz a véleménye és lepontoznak néhányan.

2022. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem 87%
2022. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
*nekem
2022. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nemtudom mennyi az enyímé.
2022. ápr. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha kinyitod a GyiK-et, akkor az általad már megválaszolt témasorok alatt vastagon szedett betűkkel ott van a helyezésed.
2022. ápr. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Aha, hát nekem 70 sincs
2022. ápr. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát igen, a GyiK megnyitása után a bal felső sarokban még rá kell kattintani a Toplistás helyezéseid-re is. Aztán folytatod azzal, hogy a sorok alá görgetsz.
2022. ápr. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!