Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért csak arra a kérdésre...

Miért csak arra a kérdésre válaszoltok amelyek titeket is érint?

Figyelt kérdés
Tisztelet a csekély kivételnek
2008. dec. 18. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Ezt hogy érted? Pl. hogy a háziasszonyok miért nem válaszolnak a részecskefizikával kapcsolatos kérdésekre?
2008. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ezen az oldalon nem kötelező minden kérdésre választ adni. Mindenki arra a kérdésre válaszoljon, amire tudja a választ/tud tanácsot adni. A kérdezőknek pedig néha rá kell jönniük, hogy bizony nem kapnak választ a kérdésükre - ilyen is van. Nem kell ezen kiborulni. Most őszintén, mi hasznád vennéd egy olyan válaszadónak, aki az adott témakörtől nagyon messze áll, és semmit sem tud róla? Pld. ha felteszel egy kérdést, hogy "Mit jelent ez az angol mondat?" és arra válaszol egy olyan ember, aki németet tud, angolul egy szót sem, mi hasznod lesz belőle?
2008. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

bocsi de én a kérdést eredetileg ugy akartam hogy olyanok nem válaszolnak rá akik tudnák a választ

igazatok van

de a rendszer nem engedte h ugy irjam ki

2008. dec. 18. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Ezt te honnan gondolod, hogy igy van? Szerintem aki valamire tudja a valaszt az le is irja.

De, mondjuk van olyan, hogy egy kerdes nagyon ertelmetlennek tunik, feleslegesnek, es foleg, mar 500-szor meglett kerdezve! Egy kicsit szemtelensegnek tartom mar a kerdezo reszerol, amikor szinte naponta olvasom ugyanazt a kerdest, bocsika!

Kulonben mire nem kaptal te valaszt? Es te mindig mindenre valaszolsz?

Legtobbszor pedig nem akarom azt odairni, hogy hasznald a googlet!

2008. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem értelek. Miből gondolod, hogy ha valaki tudja a jó választ, juszt se fog válaszolni?
2008. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Ezt te honnan gondolod, hogy igy van? Szerintem aki valamire tudja a valaszt az le is irja.

De, mondjuk van olyan, hogy egy kerdes nagyon ertelmetlennek tunik, feleslegesnek, es foleg, mar 500-szor meglett kerdezve! Egy kicsit szemtelensegnek tartom mar a kerdezo reszerol, amikor szinte naponta olvasom ugyanazt a kerdest, bocsika!

Kulonben mire nem kaptal te valaszt? Es te mindig mindenre valaszolsz?

Legtobbszor pedig nem akarom azt odairni, hogy hasznald a googlet!

2008. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is segítettek már ha tudom a választ én is segítek! ez így van rendjén és aki használja ezt az oldalt az szerintem így tesz!
2008. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is aki tudja a választ, és már nem válaszolt ugyan olyan kérdésre százszor, az válaszol. De olyan is van, hogy egy témában aznap sok kérdés érekezik, átcsúszik a következő oldalra, és már nem nézi meg az ember. Meg én nem szoktam olyan kérdéseket megnézni, ahol a kérdésből nem derül ki, mit akar tudni a kérdező. Sokszor látok olyan kérdést, hogy "Most mit tegyek?" vagy csak egy címszó, pl. a babáknál nemrég volt egy olyan, hogy "Légzésfigyelő?" na most erre én nem válaszolok, mert nem hiszem el, hogy egy kérdő mondatot nem tud valaki megfogalmazni.
2008. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!