Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A moderátorok tudják az email...

A moderátorok tudják az email címemet amivel regisztráltam?

Figyelt kérdés

2022. máj. 12. 21:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ki?

Én?

2022. máj. 12. 22:50
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet változtatni az e-mail címet. Én már változtattam meg. Nyugodtan rányomhatsz a mentésre. Az új címre kapsz egy megerősítő e-mailt úgy emlékszem.


De tényleg, mit csináltál, hogy ennyire be vagy rezelve? :D

2022. máj. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

De amúgy tényleg semmit.

Csak úgy kétdeztem.

2022. máj. 13. 07:51
 14/14 Dzsoki ***** válasza:
Tudják,hiszen a regisztrációdkor megadtad. Nem adják ki,csak hatóságnak. Akkor is csak akkor ,ha törvénybe ütköző tényt és nem véleményt írtál. Bár ez inkább,elmélet. Mit kellene ahhoz tenni,hogy ez megvalósuljon? Talán már olyat is olvastam,hogy lelőné Orbán Viktort,Putyint,Gyurcsányt stb. Vélhetően,nem volt következménye.Egyébként,ha be vagy rezelve,akkor lépjél ki,várjál,egy-két hetet,amikor jelzik,hogy törölve lettél. Majd regisztrálsz másik felhasználó névvel. Ettől még az e-mai címedet tudni fogják.
2022. máj. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!