Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ilyen esetben kiírhatom újra...

Ilyen esetben kiírhatom újra a kérdést?

Figyelt kérdés
Kitörölték egy kérdésemet, mert elég bunkón fogalmaztam egy személyről, de én nagyon szeretnék válaszokat kapni rá, és meg tudom fogalmazni bunkózás nélkül.
2022. máj. 29. 05:58
A kérdező szavazást indított:
Nem lehet újra
Kilehet írni
Kilehet, de nem lesz egyszerű
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne kísértsd a modikat szerintem.


Én várnék pár napot, és tejesen átfogalmazva, általánosságban próbálnám megkérdezni újra.

2022. máj. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogalmazd át enyhébb hangzásúra. Főleg ne sértegess.
2022. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fú, *****, nagyon elcsesztem a helyesírást
2022. máj. 29. 11:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Írj a moderátoroknak emailt és kérdezd meg, hogy mivel szeretnél választ a kérdésedre, finomabban megfogalmazva újra kiírhatod-e.


Mi a kérdés? Segíthetünk átfogalmszni, hogy ne legyen trágár.

2022. máj. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"elég bunkón fogalmaztam egy személyről"


Bennem inkább az merült fel, hogy közszereplő volt-e a személy, akiről írtad a kérdést? Mert ha nem, akkor nem említheted a nevét személyiségi jogok miatt. Ha pedig igen, akkor viszont elvileg nem tilos rosszat írni róla. Hacsak nem trágárul írtál ki valamit, az lehet még szabályszegő.


De ha mégis közszereplő, akkor kiírhatod újra a kérdést, normálisan megfogalmazva.

2022. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nos, közszereplő volt, és szavazást raktam ki róla, ahol az egyik lehetőség volt az, hogy bunkó rohadék, de választható lehetőség volt.
2022. máj. 30. 10:19
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 vagyok


És indoknak mi jött, a teljes ablakos, törlésről szóló üzenetben?


Esetleg még provokatívnak gondolhatta a kérdést a moderátor (főleg, ha politikusról szólt a kérdés), attól függően hogy hogyan volt megfogalmazva maga a kérdés, milyen volt a többi állítás, volt-e hozzá kifejtés, stb.

Ha nem állt fenn ilyesmi, akkor csak simán túlbuzgó volt/rossz napja volt...

2022. máj. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!