Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Vajon későbbi fejlesztésbe be...

Vajon későbbi fejlesztésbe be fog kerülni, hogy lehessen vastag vagy dőlt betűvel szedett szöveget is írni?

Figyelt kérdés
Jelenleg, ha valamit ki akarunk emelni, arra csak a nagy betűket tudjuk használni, amit sokan kiabálásnak érthetnek. Az oldal az emojikat tudja kezelni, szerintem sokkal hasznosabb lenne a különböző betűszedettség. Más oldalakon egyszerű kódolással be lehet így írni. Pl, <b> vastag </b>
2022. jún. 8. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

𝐄𝐥𝐤é𝐩𝐳𝐞𝐥𝐡𝐞𝐭ő, 𝐝𝐞 𝐣𝐨𝐛𝐛 𝐥𝐞𝐧𝐧𝐞, 𝐡𝐚 í𝐠𝐲 𝐦𝐚𝐫𝐚𝐝𝐧𝐚.


Van egy fórum, ahol meglépték, hogy lehessen másképpen is írni.

Na lett ott aztán a szivárvány minden árnyalata egy szövegben, izgő-mozgó marhaságok stb. Én nem szeretnék ilyen fejlesztést.

2022. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kérdés-válasz oldal, nem szerelmes chat, semmi értelme nincs ilyesminek. Ha valamit idézni akarsz tedd idézőjelbe vagy törj sort előtte-utána.
2022. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Bőven elég lenne a *𝘃𝗮𝘀𝘁𝗮𝗴*, /𝑓𝑒𝑟𝑑𝑒/ és _͟a͟l͟á͟h͟ú͟z͟o͟t͟t͟_͟ ... így, ilyen módon jelölve.
2022. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok programozó, de honlapépítőként megemlítem, hogy komoly sebezhetőséget jelent a formázott szöveg megengedése.

Nem csak jó szándékú, de kevés ízléssel megáldott emberek vannak, de ha formázható a szöveg, akkor nagyon könnyű szkripteket is betenni, amelyek mindenféle rombolást folytathatnak az oldalon, a te gépeden, a szerveren.

Senkinek nem hiányzik.

2022. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Erre írtam, hogy kizárólag a #3-ban levő formátum lenne megengedett, és ez semmiféle kockázatot nem jelent.

A kiemeléshez pedig bőven elég. Programozni igen keveset kéne.

Hülye ikonokat ☃☯♕ meg bármikor lehet bele tenni így is.

2022. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem az első nagy lépés az lenne, ha a felhasználó szerkeszthetné a saját válaszait vagy kérdéseit, ezzel a moderátorok munkája is lecsökkenne.


Pl kiír valaki egy kérdést, Pistike félreolvassa, leírja a választ, három ember lehü.lyézi Pistikét, Pistike visszaszól, a kérdés meg átalakul a Mónika Show legújabb évadának első epizódjává.


Korrekcióval valaki szól privátban Pistikének, hogy rossz a válasza, Pistike átírná a válaszát és csókolom.


Ugyanúgy hányszor van az, hogy a kérdező kiír valamit, érkezik rá 6 válasz, majd a kérdező mindenkit beolt, aztán leírja a kiegészítést, ami teljesen megváltoztatja a kérdést, aztán mindenki nekiesik a kérdezőnek, beszól neki, trollnak hívja, a kérdező meg felhúzza magát.


Korrekcióval elég lenne csak átfogalmaznia a kérdését.

2022. jún. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Ugyanúgy a helyesírás is korrigálható lenne. Hányszor van az, hogy elgépel valamit valaki, úgy küldi be, aztán a nyelvtannácik szétalázzák és a kérdés szét lesz offolva.


Korrekcióval csak kijavítja a hibákat és kész.

2022. jún. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2022. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!