Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincs maximalizálva,...

Miért nincs maximalizálva, hogy egy kérdés hányszor emelhető ki?

Figyelt kérdés
Látok olyan kérdéseket, amik szinte amint eltelik a kiemeléshez szükséges idő, egyből kiemelik újra a kérdést, már évek óta, holott már van vagy negyven oldalnyi válasz. Miért nem a kommentek számához van igazítva igazítva a lehetőség? Hogy minden kérdésnek lehessen 2-3 kiemelése, az még rendben van, de egyesek mintha azzal trollkodnának, hogy örökösen kiemelik, ezáltal elvonva a figyelmet más kérdésekről, és csak összeugrasztják a népet.

2022. júl. 13. 18:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha már olvastad, görgess tovább. Nem kell kényszeresen elolvasi csak azért, mert kiemelték.
2022. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Miért kéne maximalizálni?
2022. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Küldj egy két példát pls
2022. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

Azért kellene korlátozni a kiemelések számát, mert sokan visszaélnek vele, még ha ez nem is mindenkinek tűnik fel.

Példa: Volt egy kérdés a tömegközlekedés kategóriában, amit 2014-ben tettek fel. Egy egészen egyszerűen megválaszolható (és nyomban meg is válaszolt) kérdésről volt szó. A helyes és hasznos válasz megléte ellenére a kérdező még 2021-ben (!) is rendszeresen kiemelte a kérdését. Mi ez, ha nem visszaélés mások türelmével? A kérdés végül törölve lett, miután valaki megelégelte a trollkodást és írt a moderátoroknak.

2022. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

4


De neked vagy bárkinek ebből mi hátránya származik?

2022. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
8%
3. kiemelés után automatikusan tiltani kéne a kérdezőt.
2022. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Hoppá, ez van akinek gondot okoz? Elférnek ott, nem? Kitől, mitől veszik el a helyet?

Én soha nem nézem a kiemelt kérdéseket; az a felső rész kimarad a figyelmemből, mint a reklámok.

Sok éve, a regisztráció után, mikor ismerkedtem az oldallal, akkor azokat is megnyitogattam. Kétfélét láttam. Kapott választ, fogalmam sem volt, miért emelte ki? Nem volt válasz, de olyan kérdés volt, amire nem is igen várható, de hogy én nem tudok rá válaszolni, az biztos volt. Ezekkel mit kezdhettem? Kiderült, felesleges nézegetnem.

2022. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ahogy írta a négyes, vannak ezzel visszaélések. Hármas: további példának ott van a közoktatás csoportban az a 2017-es budapesti középiskolás kérdés már megint kiemelve. Nyilván tovább lehet görgetni, senki nem kötelez a megnyitására. Ezt a kérdést afféle javaslatként szerettem volna üzenni az oldal fenntartói számára. Hiszen sok minden jó' van az úgy, de miért ne fejlődhetne az oldal? Én mindig úgy gondoltam, hogy az oldal lényege, hogy adott egy kérdés, és azokra érkeznek válaszok. Mindenkinek joga van kiemelni a kérdését párszor, amennyiben több választ várna, de amikor már van több oldalnyi komment, és éveken át tartó kiemelések vannak, akkor már egyszerűen csak visszaélésszerűen van ez használva. Míg más mondjuk tényleg nem kapott kielégítő választ a kérdésére, kiemeli, de hamar legördül a lista tetejéről az ilyenek miatt.
2022. júl. 13. 21:49
 9/21 anonim ***** válasza:

Közlekedés részlegen most kiemelt csajszik mitz szóltok a bmw-m hez pl vagy nem kéne az autókat kitiltani, előtte x5 vagy x6 legyen az első autóm, mind troll kérdés, és emelgeti ki, holott alapból a trollkodás sem feltétlen engedéylezett.

Üzlet és pénzügyek részen örököltem x összeget kérdések kerülnek elő irreálisan magas összeggel némelyik évek óta kiemelgetve.

2022. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Azt kérdezitek, miert baj. Hát csak azért, mert elveszi a helyet másoktól. A Róna utcában is kereset valaki egy nemlétező trolimegállót. Perceken belül megkapat a választ, hogy olyan nincs. Évekig folyamatosan ki volt emelve.
2022. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!