Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincs maximalizálva,...

Miért nincs maximalizálva, hogy egy kérdés hányszor emelhető ki?

Figyelt kérdés
Látok olyan kérdéseket, amik szinte amint eltelik a kiemeléshez szükséges idő, egyből kiemelik újra a kérdést, már évek óta, holott már van vagy negyven oldalnyi válasz. Miért nem a kommentek számához van igazítva igazítva a lehetőség? Hogy minden kérdésnek lehessen 2-3 kiemelése, az még rendben van, de egyesek mintha azzal trollkodnának, hogy örökösen kiemelik, ezáltal elvonva a figyelmet más kérdésekről, és csak összeugrasztják a népet.

2022. júl. 13. 18:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%

Nézd meg a toplistát. A lista elején lévő számokat elérni konkrétan csak trollkodással, csalással lehetséges. Hogy 56x kiemelik a régi troll kérdéseket, azt én leszarom. De hogy egyre jobban tönkreteszik az oldalt...


https://www.gyakorikerdesek.hu/regi-toplista

2022. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%
Miért kéen hozzá csalni a trollok pont nem szoktak elérni magas pontokat mert általában ha túl aktívak elérik a tiltást.
2022. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
56%
#12 Én nem úgy látom, hogy tiltva lennének. A pontszámot kérdésekkel és válaszadással lehet növelni, szépen látszik a toplistán, hogy mennyire tevékenyek a kérdések és válaszok gyártásában. Te sem gondolhatod komolyan, hogy nem trollok, hanem példaértékű felhasználók..
2022. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Most ez olyan dolog, hogy az az info nem látszik ott, hogy mióta tagok, lehet 5-10 éves tagok és azért gyűlött fel nekik annyi.
2022. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az első ötvenben benne vagyok. Tíz éve vagyok itt, közepes, vagy annál gyengébb aktivitással. Ez az új rendszer mesterségesen generálja az álkérdéseket és válaszokat, ez jól érezhető.
2022. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%
#14 Én cirka 13 éve vagyok az oldalon. Állatok kategóriában nagyon sokszor voltam első, sokat vagyok itt fent, többet, mint kéne. Sok válaszom van, bár 13 év alatt normál felhasználással röhögve sem érem el a lista élén járók kérdés/válasz arányát. Lehet szépíteni a dolgot, de abban biztos lehetsz, hogy a legtöbb felhasználó nem rendeltetésszerűen használja az oldalt, trollkodnak, 600 választ írnak egy kérdéshez, több fiókjuk van stb.
2022. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha olyan válaszokat ír, amik trollkodások azért kitiltják őket szvsz.
2022. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy tiltják ki őket! Konkrétan a trollok "tartják fent" az oldalt. Nem tűnt fel, hogy egyértelmű kamu, troll kérdéseket válaszokat sem feltétlen törölnek a modik?
2022. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%
13#ha kicsit is odafigyelnél akkor láthatnád, hogy a pontszámuk nagyrésze értékelésből származik. Nem trollkodás miatt vannak elől, hanem mert sok választ értékeltek az oldalon..
2022. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
77%
#19 Szimpla logika, hogy a marhasok kérdésük és válaszuk is nagyban közrejátszik... Amúgy tényleg ezen kell "vitázni"?! 🤨🤨🤨 Engedd már el a témát..
2022. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!